Malý, len 5-ročný chlapček ukázal svojej mame trik, ktorý sa naučil od kamaráta a stal sa hitom internetu. Pozrite si, čím si získal svojich fanúšikov

Lucia Mužlová

Zaväzovanie šnúrok na topánkach patrí medzi základné znalosti a učí sa už mladom veku. Malí, či veľkí sa s touto časťou nášho života neraz potrápia. Avšak je viacero spôsobov na dosiahnutie vytúženého motýlika, ale mladý Colton nám vo videu ukazuje asi ten najlepší.

Článok pokračuje pod videom ↓

O video sa s nami podelila Coltonova mamička Ashley Lillard s popisom: „Najlepší trik na zaväzovanie šnúrok! Pridávam ho, aby pomohol každému kto sa trápil ako my“!

Colton na začiatok prezradí, že sa trik naučil od kamaráta. Následne nám ukáže tajomstvo, ktoré sa skrýva v jednoduchých krokoch.

Obidva konce šnúrok vtlačí do voľných horných dierok na topánke, čím sa vytvoria slučky. Slučky preloží cez seba, potiahne a urobí uzlík. Následne postup opakuje a urobí tak dva uzlíky. Coltonov trik je nielen jednoduchý, ale aj správne funguje. Okrem toho je Colton veľmi zlatý, čím si získalo jeho video už viac ako 10 miliónov vzhliadnutí.

https://www.youtube.com/watch?v=8vSX66FFusA

Nám sa video tak zapáčilo, že inak si už ani nebudeme zaväzovať šnúrky. A čo vy?

Zdroj: babskeveci.sk (Bianka Pontyová), aplus.com

Najnovšie články