Matka a dcéra s koronavírusom sa držia v nemocnici za ruky. Dojímavá fotografia posledného momentu pred koncom

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

49-ročná Anabel Sharma, ktorú hospitalizovali s koronavírusom, ležala na nemocničnom lôžku vedľa svojej 76-ročnej mamy, Marie Rico. Držali sa za ruky deň predtým, ako zomrela.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál The Sun, rodina ochorela potom, čo Anabelin 12-ročný syn po septembrovom návrate do školy chytil koronavírus. Netrvalo dlho a Maria, Anabel, jej manžel a ich ďalší synovia ochoreli tiež. Maria a Anabel však museli byť pripojené na kyslík. O dva týždne na to však Maria povedala svojej dcére, aby ju neoživovali, keď príde jej čas. Na druhý deň spolu strávili niekoľko hodín, kedy sa držali za ruky.

Uverejnil používateľ 101Biography Nedeľa 3. januára 2021

 

Dojímavá fotografia

Vznikla z toho naozaj dojímavá fotografia. Maria na druhý deň zomrela. V posledných chvíľach si dala dole masku, aby sa rozlúčila. Teraz Anabel hovorí, že keď niekto vyzýva ľudí, aby nedodržiavali pravidlá, nech sa vžije do jej kože a premýšľa o tom, aké to je, keď vidíte svoju mamu zomierať.

Nádejou sa stáva vakcína, prípadov však stále pribúda a ľudia sú už unavení zo strachu, z neistoty, ale aj z neustálych obmedzení. Musíme to však jednoducho všetci vydržať.

 

Najnovšie články