Známa motivátorka prezradila zázračný vzorec: Ak budete denne robiť toto, peniaze k vám prídu oveľa rýchlejšie

Monizz

Louise Hayová je americká metafyzická učiteľka a autorka mnohých knižných bestsellerov. Jej kariéra začala rásť už v roku 1981, kedy pomohla mnohým ľuďom objaviť a využiť kreatívny potenciál, osobne narásť a vyliečiť ubolenú dušu. Jej práce boli preložené do dvadsaťdeväť jazykov a vyšli vo viac ako tridsiatich krajinách.

Táto sympatická motivátorka dnes žije v San Diegu a naďalej povzbudzuje ľudí k tomu, aby sa mali radi. Jej základnou filozofiou je, že naše vlastné predstavy o nás samých nám často spôsobujú nielen fyzické, ale aj emocionálne a dokonca aj finančné problémy. Nuž, keby ste si prečítali niektorú z jej knižiek, aj vy by ste usúdili, že niečo pravdy na tom môže byť.

Ako si prilákať peniaze?

Hayová svoju teóriu o peniazoch rozvíja na jednoduchom príklade. „Pozeráme sa na peniaze veľmi obmedzene. Vždy vieme, koľko ich môžeme mať. Môžete si napríklad povedať: Chcem ísť do Paríža, no nemám žiadne peniaze. Takže tam nemôžem ísť. Peniaze sú pre vás prekážkou cestovať. Ak ale urobíte zmenu v myslení a predstavíte si, ako príjemne by ste čas v Paríži strávili, sila myšlienky vám pomôže a vy sa do toho Paríža tak či tak dostanete.“

pixabay.com

Dôkazom o pravdivosti tohto tvrdenia sú podľa Hayovej akési samohypnózne vzorce, ktoré pomáhajú nášmu podvedomiu naladiť sa na správnu vlnu. Je dôležité však vedieť, že ak sami pred sebou robíte takéto vyhlásenia len povrchne, podvedomie si to nikdy nezapamätá a úspech sa nedostaví. Ak však svojim tvrdeniam naozaj veríte, potom svoje sny zrealizujete, nech je to tak, alebo tak.

Duchovný rozvoj podľa Hayovej pomáha ľuďom dosiahnuť všetky výhody života – hmotné, emočné či psychické. Keby sme sa všetci každé ráno zobúdzali s myšlienkou, že sa k nám v tento deň dostane všetko, čo sa k nám dostať má, boli by sme milší, usmievavejší a láskavejší. Navyše udalosti v našich životoch by nám zrazu dávali zmysel a nadväzovali jedna na druhú.

pixabay.com

Lousie Hayová publikovala niekoľko postupov, ako sa duševne rozrásť, ako si dopriať šťastie a radosť v každodennosti. Postupy opakovaných tvrdení sú podľa nej tým najlepším spôsobom, ako sa k takémuto modelu myslenia a následne žitia dopracovať. Ak túžite prilákať do svojho života viac finančných prostriedkov, opakujte si pravidelne:

Mám rád peniaze a tieto sympatie sú vzájomné.

Môžem mať vysoké príjmy, závisí to len odo mňa.

Umožním, aby moje bohatstvo rástlo bez ohľadu na vonkajšie okolnosti.

Moje peniaze budú dobre a poctivo zarobené.

Vždy dostanem všetko, čo potrebujem.

Zarobím veľa peňazí na to, aby som žil v prosperite a pohodlí.

Moja práca mi prináša čoraz viac ziskov.

Peniaze priťahujem ako magnet.

pixabay.com

Myslíte si, že vám to pomôže? Ak to neskúsite, nemôžete to zistiť. Dajte nám vedieť, čo si o takomto duševnom rozvoji myslíte vy.

Pozri aj: Známy psychológ predstavil 12 základných pravidiel šťastia: „Ak chcete byť zdravý, nikdy by ste nikomu nemali…“

zdroj: takprosto.cc

0
Komentovať