Známa hviezda zverejnila fotku a ľudia neveria, že je to skutočne ona. Skoncovala s alkoholom a schudla 38 kilogramov

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (kellyosbourne)

Nechala si operovať žalúdok a povedala, že to bola tá najlepšia vec, ktorú kedy urobila. Priznala tiež, že mala problémy s alkoholom a dlho jej trvalo priznať si, že to nezvláda. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Daily Mail informoval o známej hviezde Kelly Osbourne, ktorú väčšina ľudí registrovalo ako bacuľaté žieňa. S tým je však koniec. Teraz vyzerá neuveriteľne a schudla až 38 kilogramov. Dcéra rockovej legendy Ozzyho Osbourna a Sharon Osbourne vyzerá naozaj neskutočne. Televízna osobnosť na svojich sociálnych sieťach často zdieľa rôzne fotografie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Belleza Creada 🦚 (@bellezacreada)

Operácia žalúdka

Tým, že absolvovala operáciu žalúdka sa netají a taktiež priznala aj to, že si musela nechať pichnúť injekcie do čeľuste, pretože trpela poruchou čeľustného kĺbu. Teraz vyzerá chudšie aj jej tvár. „Práve po tom si ľudia začali všímať, že som schudla,“ povedala. Spomenula tiež, že sa hanbila chodiť do posilňovne kvôli tomu, že okolo cvičila kopa chudých ľudí. Vedela však, že predtým, než urobí zmenu svojho tela, musí začať mysľou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kelly Osbourne (@kellyosbourne)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kelly Osbourne (@kellyosbourne)

Prestala s pitím

„Najdôležitejšie, čo som musela urobiť bolo, aby som bola šťastná. Musela som napraviť hlavu, kým som stihla dať dokopy telo.“ Priznala, že prestala piť, čo bola ďalšia najlepšia vec, ktorú mohla urobiť. Uvedomila si, že to nemá pod kontrolou a že nepopíja ako normálny bežný človek, preto sa rozhodla s tým úplne seknúť.