Muž minie tento rok na vianočné darčeky tri milióny eur, hovorí, že sa rozhodol šetriť. Zo sumy, ktorú plánoval minúť, sa vám zakrúti hlava

Dana Kleinová

Foto: Instagram (donbarrie1)

Podnikateľ sa na tohtoročných Vianociach rozhodol šetriť. Hoci bežne nemá problém míňať milióny, tento rok rozpočet na darčeky znížil. 

Ako píše portál Tyla, otec milionár sa rozhodol tieto vianočné sviatky obmedziť svoje výdavky kvôli inflácii a stúpajúcim cenám životných nákladov. Stále to však nie je malá čiastka, akoby niekto mohol z tohto prehlásenia predpokladať. Navyše to nie je prvýkrát, čo na seba podnikateľ upútal pozornosť. Barrie Drewitt-Barlow je totiž prvý otcom gejom, ktorý si v Spojenom kráľovstve úspešne adoptoval dieťa spolu s jeho bývalým partnerom Tonym. V súčasnosti má Barrie manžela Scotta, s ktorým má mladšie deti – dcéru Valentinu a syna Romea.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barrie Drewitt-Barlow (@donbarrie1)

Obmedzil vianočný rozpočet

Podnikateľ má v súčasnosti osem ratolestí, ktoré mu vynosila náhradná matka, a vôbec sa na ne nebojí míňať. 53-ročný milionár tak plánuje tieto Vianoce minúť 2,8 milióna libier, čo je viac ako 3,2 milióna eur. Stále je to však ústupok oproti jeho bežnému míňaniu, keďže v súčasnosti rozmýšľa nad tým, že kúpi svojmu batoľaťu byt.

Barrie, ktorého čisté imanie je okolo 200 miliónov libier, pre Fabulous povedal: „Viem, že celá krajina tento rok pociťuje problémy. Vidím a počujem o ľuďoch, ktorí prichádzajú o prácu a domovy, ale pre mňa a naše podniky to bol tento rok super rekordný rok, takže to plánujem osláviť!“

A hoci podľa jeho slov tento rok obmedzil svoj rozpočet, stále plánuje urobiť tieto sviatky výnimočnými, hoci „len“ s necelými tromi miliónmi libier.

Aké darčeky plánuje kúpiť?

Najnovšie články