Nechala si moderne prerobiť svoj dom. Tento inšpiratívny detail má doma jedna z najslávnejších herečiek

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Svetoznáme celebrity majú domy, pre ktoré by boli mnohí ľudia ochotní urobiť skutočne čokoľvek. Niekto by už povedal, že to ani nie sú domy, skôr nejaké obrovské hotely, ale keď má človek peniaze, môže si dopriať luxusné bývanie.

Herečka Drew Barrymore je jednou z najznámejších osobností Hollywoodu. Ako uvádza portál Biography, začínala ako detská hviezda, no postupne sa vypracovala na uznávanú herečku. Začínala ako dievčatko vo filme ET: Mimozemšťan a odvtedy si prešla mnohými pádmi. Známe sú hlavne jej problémy s drogami, no neskôr sa opäť vrátila na plátna ako talentovaná herečka a producentka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Drew Barrymore (@drewbarrymore),

Napriek ťažkým pubertálnym časom, kedy mala herečka problémy s agresivitou aj drogami sa o nej vždy hovorilo ako o veľmi talentovanej. Na Slovensku ju poznáme skôr z filmov ako Nepobozkaná, Charlieho anjeli, 50-krát a stále po prvý raz a podobne. Drew mala úspešnú kariéru aj ako modelka, pre svoj nevšedný zjav. Mnohých však zaujalo hlavne jej nevšedné bývanie. Jej nádherný dom na Long Island stál neuveriteľných 5,5 miliónov dolárov. Domček je v príjemnom vidieckom štýle a už na prvý pohľad vyžaruje pocit domova. Páči sa aj vám?

Najnovšie články