Necvičí, no telo má stále ako bohyňa. Salma Hayek prezradila tajomstvo svojej postavy

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Salma Hayek)

Známa mexická herečka sa nikdy netajila svojimi krivkami a jej zvodným vzhľadom sa mohli diváci veľakrát kochať na televíznych obrazovkách. Dnes má už po 50, no jej krivky takmer nestarnú. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Svetoznáma Salma Hayek Pinault sa za svoju postavu rozhodne nehanbí a na sociálne siete zverejňuje množstvo fotiek v plavkách. Na každej z týchto fotiek je vidieť jej ploché bruško a vyrysované ruky, kvôli ktorým sa naskytá otázka, čo robí, aby zostala fit. Mnohí dokonca komentujú, že herečka vôbec nestarne a nešetria aj ďalšími komplimentmi. Píše o tom portál Brightside.me.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Nemá čas cvičiť

Fanúšikovia chcú, prirodzene, vedieť, ako si herečka udržuje postavu v tomto pokročilom veku, keďže by radi vyzerali ako ona. Jej odpoveď je však prekvapivá.  Salma priznáva, že málokedy cvičí, keďže pracuje viac ako 16 hodín denne a niekedy dokonca aj 20 hodín. Jej trénerka ju preto naučila aktivovať svaly počas celého dňa. Herečka to vysvetlila takto: „Naučila ma, ako držať telo tak, aby sa svaly aktivovali po celý deň.“ Táto technika podľa jej slov zahŕňa tónovanie svalov bez ich zatínania.

Herečka tiež z času na čas cvičí regeneračnú jogu, alebo tancuje, aby jej občasné cvičenie bolo zábavnejšie. Jej psy jej tiež pomáhajú ostávať aktívnou, keďže s nimi rada chodí na prechádzky. Zároveň zbožňuje plávanie, nedá dopustiť na masáže a miluje džúsy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Miluje jedlo

Napriek tomu, že sa môže zdať, že si herečka odopiera jedlo, či drží nejaké diéty, jej vzťah k jedlu je viac než pozitívny.

Priznala: „Každý má slabosť a moja je jedlo. Ak milujete jedlo a ocitnete sa vo Francúzsku, ste na dobrom mieste a zároveň na zlom mieste.“ Salma je veľkým fanúšikom latinskej kuchyne a jej obľúbenou reštauráciou je ocenený Pujol v Mexico City. Nemôže to tam však navštevovať tak často, ako by chcela, keďže býva ďaleko, a tak si na večeru často pripravuje vlastné verzie mexických jedál.

Najnovšie články