Nela Pocisková zverejnila dôležitý odkaz pre všetkých ľudí. Priznala problémy, ktoré vás prekvapia

Dana Kleinová

Foto: Instagram (pociskova.nela)

Hoci si herečka roky stráži súkromie a nevytvára žiadne škandály, stále je voči svojim fanúšikom otvorená a dovolí im nahliadnuť aj do svojho osobného života. Najnovšie sa rozhodla prehovoriť aj o duševnom zdraví a ukázať ľuďom, že aj ona sa dokáže stotožniť s ich starosťami.

Článok pokračuje pod videom ↓

Známa herečka Nela Pocisková na sociálne siete vždy pridávala momenty z jej súkromia i práce. Nikdy sa navyše nebála byť na týchto záberoch autentická a vždy rozpráva otvorene na akúkoľvek tému. Teraz priznala, ako sa v súkromí potýka s úzkostnými stavmi a ako s tým súvisí jej kariéra.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @pociskova.nela

Skončila so seriálom

Pred letom Nela pridala video, ktoré natočila po jej poslednom dni na natáčacom pľaci seriálu Nemocnica. Vysvetlila, že jej tento projekt naozaj prirástol k srdcu a je vďačná za všetku odozvu, ktorú dostala od fanúšikov. Jej postava Rebeky odišla na materskú, keďže Nela sa chystá na nový projekt a zároveň sa v lete chcela venovať najmä svojej rodine a oddychu.

„Cítim sa teraz tak zvláštne, smutno, prázdno. Asi mi to ešte úplne nedochádza, že som tam dnes bola naposledy,“ vysvetlila herečka vo videu, na ktorom je jasne vidieť, že bola zo svojho odchodu zo seriálu naozaj dojatá.

A tak ako spomínala, Nela sa naozaj počas leta zamerala na svoju rodinu a s partnerom Filipom Tůmom a ich dvoma deťmi si užila dovolenku pri mori. Teraz je už však späť v pracovnom kolotoči a náročnosť uplynulých dní na ňu začala doliehať.

Cíti sa úzkostlivo

Najnovšie články