Nenávideli sa viac ako 10 rokov. Rivalky Madonna a Lady Gaga však na Oscaroch urobili niečo prekvapivé

Lucia Mužlová

Foto: archív TASR/Jordan Strauss/Invision/AP/AP Photo/Michael Sohn

Nie je žiadnym tajomstvom, že speváčky Lady Gaga a Madonna sa nemali dvakrát v láske. Neustále sa konfrontovali, mali nepríjemné poznámky a často vstupovali do otvorených konfliktov. Prečo to tak bolo, vedia asi len oni dve.

Článok pokračuje pod videom ↓

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TIME (@time) on

Na prestížnom odovzdávaní filmových ocenení, na Oscaroch, sa však niečo zmenilo. Novinári ich zachytili pri rozhovore, dokonca sa vraj pobozkali a spolu pózovali. Madonna sa v minulosti vyjadrovala tak, že Lady Gaga ju má kopírovať v jedinečnom hudobnom štýle. Album Born This Way jej vraj veľmi pripomínal piesne, ktoré tvorila v rokoch 89.

Lady Gaga sa však vždy o Madonne vyjadrovala s úctou. „Je to úplne iná osoba ako ja. Sme veľmi odlišné. Je krásna, fantastická a má za sebou obrovskú kariéru, ja však hrám na mnoho hudobných nástrojov, píšem si vlastné skladby, v štúdiu trávim celé hodiny,“ povedala speváčka. „Som spisovateľka a robím niečo iné,“ dodala.

Keďže Lady Gaga tento rok získala svojho prvého Oscara a zároveň vyhrala všetky hudobné ocenenia, ktoré mohla, aj speváčka Madonna sa rozhodla ju podporiť a zablahoželať jej. Podľa svedkov zakopali vojnovú sekeru a udobrili sa. Zrejme hit Shallow spája aj rivalky, ktoré boli rozhnevané na život a na smrť.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amo Vinil (@amovinil) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FAN PAGE FOR GAGA AND AMY W. (@gagaandamy) on

Najnovšie články