Obľúbená slovenská trénerka náhle zomrela. Jej smrť zasiahla zarmútených fanúšikov

Dana Kleinová

Foto: Instagram (fitshaker) / Instagram (di_hochi)

Vyhasol život obľúbenej slovenskej trénerky. Jej sestra i kolegovia zverejnili srdcervúci odkaz. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje Nový čas, 39-ročná fitness trénerka a influencerka Diana Hô Chí náhle zomrela. O nešťastnom osude ženy informovala jej sestra Lucia. Fanúšikovia zaplnili jej profil neveriacimi komentármi, keďže len pred dvoma dňami sa Diana pochválila úspechom z Chorvátska – potopila sa až do hĺbky 30 metrov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Fitshaker (@fitshaker)

Srdcervúci odkaz sestry

O smrti milovanej sestry informovala Lucia prostredníctvom svojho instagramu, kde zverejnila fotografiu so sestrou z detstva.

Napísala k nej: „Neviem, čo povedať. Asi len, že rýchlosť žitia určila rýchlosť smrti. A život sa končí, keď sme najšťastnejší. Neznášala som na tebe to, čo som milovala. Aj to, že máš bordel vo veciach. Prajem ti pokoj sestra moja. Taký, aký si zažívala v hĺbke mora. Prajem ti šťastie, aké si našla pri milovanom mužovi. Prajem ti odvahu, aby si zvládla cestu, ktorá ťa teraz čaká. Nebež po nej aspoň raz, spomaľ a pomaly kráčaj. Prajem úľavu tvojej hlave, srdcu aj duši. Prajem ti koniec, ktorým začne niečo nové. Nebola si tvrdá, len veľmi zranená. Nadýchni sa, sestra moja. Už môžeš.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Hô-Chí (@lucia.hochi)

Bola jeho múzou

Jej odkaz zasiahol aj návrhára Lukáša Kimličku, ktorý hneď na príspevok reagoval a neskôr sám venoval Diane pár slov.

„Odišiel s tebou kus môjho života, v ktorom si zanechala nezmazateľnú stopu. Bola si nielen mojou skvelou kamarátkou a susedou z jedného paneláka, ale aj mojou prvou modelkou a mojou múzou. Bola si prvá, na ktorej som skúšal moje prvé krajčírske nepodarky, prvá, ktorá mi ich predvádzala na prehliadkach a s hrdosťou aj po meste. Pamätám si, že prvá vec, ktorú som ti ušil, bola sukňa. Chcela si ju stále kratšiu a kratšiu, až z nej ostal iba opasok. Mali sme len 16, keď si mi pózovala v našej detskej izbe pred objektívom a ja som pri tebe objavil vášeň pre fotografiu. Bola si prvá, na ktorej som si skúšal moje vizážistické zručnosti s maminými šminkami. Ďakujem ti za tvoju trpezlivosť, ktorú si v tom čase so mnou mala (aj keď si ma musela doučovať matematiku). Ďakujem ti za naše priateľstvo, ktoré vydržalo od detstva až do dnes. Prepáč, ale serie ma, že si prvá aj v tomto…. Odpočívaj v pokoji, drahá Di,“ smúti Kimlička.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lukas Kimlicka (@lukaskimlicka)

Slová na rozlúčku od kolegov

Pár slov sa svojej kolegyni rozhodli venovať aj jej kolegovia z Fitshakeru. Priznali, že sa im ťažko hľadajú slová a stále tomu nemôžu uveriť, no ich Dianka ich navždy opustila. Príspevok zakončili podpisom „S láskou tvoja Fitshaker rodina.“

„Zbohom, Dianka naša. Ďakujeme, že si bola našou súčasťou. Súčasťou Fitshaker rodiny a predovšetkým našich životov. Ďakujeme, že si spravila svet krajším miestom pre toľko žien. Sľubujeme, že sa o všetky ‚tvoje ženy‘, ktoré ťa mali tak radi, budeme starať tak, ako si ich videla ty. A ako si zaslúžia. Ako o BOHYNE! Nech si teraz kdekoľvek, poriadne to tam roztoč!“ napísali v príspevku.

Najnovšie články