Obyčajná žena prišla s geniálnym trikom! Cez internet si dokáže vybrať topánky, ktoré jej vždy sadnú

Kristína Hagarová

Reprofoto Facebook video (ZM/Meghan Papas)

Ako žena ste určite niekedy mali problém s výberom topánok. A to nielen priamo v predajni, ale hlavne počas nakupovania na internete, kedy neviete, ktoré topánky vám najlepšie padnú.

Zachránila to Megan Papas, ktorá vytvorila pomôcku, ktorá baví celý svet. Informoval o tom portál NZ Herald a od tej doby už má niekoľko desiatok tisíc reakcií a zdieľali ho veľké médiá ako napríklad Daily Mail alebo Metro. Megan pracuje v rádiu a video najprv zdieľala na svojom Facebooku.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Megan Papas (@meganlouisepapas),

Video baví množstvo ľudí

Trik spočíva v tom, že si vytlačila fotografiu samej seba z profilu a keď si pozerá topánky na internete, jednoducho priloží svoju fotografiu k modelu, ktorý sa jej páči. Vtedy vie či sa jej hodia a či budú vyzerať dobre s tým, čo bude mať na sebe. Je to jednoducho super trik a okrem iného sa stretol aj s veľmi pozitívnymi ohlasmi od mnohých ľudí. Bavia sa na tom, ale zároveň uznávajú, že je to viac, než len praktické.

Existuje množstvo trikov, podľa ktorých si môžete uľahčiť online nakupovanie, no napriek tomu je trik tejto ženy poriadne vydarený a je možné, že sa ním začnete riadiť aj vy. Ak nie, tak sa aspoň pobavíte. Čo poviete, páči sa vám?

1
Komentovať