Ona sa kvôli nemu rozviedla, on čelil kritike. Martin Chodúr má dnes šťastnú rodinu, nemusí nič dokazovať

Dana Kleinová

Foto: Instagram (martinchodur)

Bol medzi nimi veľký vekový rozdiel a ich vzťahu veľa šancí nedávali. Dnes už je však všetko inak a oni nič dokazovať nemusia. Ich šťastná rodinka totiž hovorí za všetko. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Extra, známy výherca prvej série Česko Slovenskej SuperStar Martin Chodúr po rokoch priznal náročné začiatky jeho vzťahu s partnerkou Ivonou Selníkovou. Mladý spevák mal v tom čase čerstvých 20 rokov, zatiaľ čo Ivona mala 37. Bol tak medzi nimi značný vekový rozdiel a netreba zabúdať ani na to, že Ivona bola v tom čase vydatá. Hrdličky si však k sebe aj tak našli cestu a dnes sú spolu už 13 rokov.

Rozviedla sa

Martin vysvetlil, že sa to všetko odohralo len mesiac po tom, ako vyhral spevácku súťaž. „Bola to láska na prvý pohľad. Taká tá klasická, romantická láska. A stále je,“ vysvetľuje spevák.

„Robil som, čo som musel, pretože to nešlo inak. Ona tiež. Pre ňu to bolo oveľa ťažšie, než pre mňa. Ja som nemal žiadne záväzky. Bol som slobodný mladý chalan,“ priznáva na rovinu Martin a dodáva: „Rozviedla sa kvôli mne, pretože sa chcela rozviesť. Keby sa rozhodla inak, tak by som to akceptoval a bol by som ďalej nešťastný.“ 

V tom čase dostal priestor vyjadriť sa aj vtedajší manžel Ivony Tomáš Selník. Ten pre portál Blesk povedal, že problémy mali v manželstve ešte skôr, než románik Martina a Ivony začal, a tak Martina z ich rozvodu nikdy nevinil. „Nevadí mi to. On naozaj nebol a nie je príčinou nášho rozvodu. Skutočné rozvodové konanie sa rozbehlo už dávno predtým. Už dlho sme spolu nežili ako muža a žena,“ priznal dnes už bývalý manžel Ivony a dodal, že Ivona mu o ich vzťahu sama povedala.

Spoločnosť im nepriala

Najnovšie články