Pamätáte sa ešte na telenovelu Divoký anjel? Natália Oreiro šokovala touto nahou fotografiou celý svet!

katka

Pamätáte sa ešte na hviezdu z telenovely Divoký anjel? Natália Oreiro bola vzorom mnohých dievčat a snom mužov po celom svete a nebolo tomu inak ani na Slovensku. Aj keď slovo „bola“ nie je celkom presné, nakoľko je táto žena vo svojich 40-tich rokoch snáď ešte krajšia a príťažlivejšia ako kedykoľvek pred tým.

Článok pokračuje pod videom ↓

https://www.instagram.com/p/dtjj9HNsVA/?taken-by=natalia_oreiro_oficial&hl=sk

Natáliu si väčšina z nás pamätá ako sympatickú Milagros z obľúbenej telenovely, ktorej názov hlavnú hrdinku vystihoval úplne presne. Divoký anjel v uruguajskej herečke a speváčke však žije dodnes. Je to žena plná života, energie a optimizmu. Srší z nej sexepíl a temperament. Čím staršia, tým krajšia. Toto slovné spojenie snáď nevystihuje nikoho tak dokonale. Veď posúďte sami.

Natália nedávno šokovala kontroverznou fotografiou, ktorá sa objavila na titulnej stránke uruguajského magazínu. Pózuje na nej úplne nahá a nenalíčená. Jej prirodzená krása doslova vyráža dych. Fotka je maximálne prirodzená. Neprešla žiadnymi úpravami ani retušou a nikto by nepovedal, že žena na nej práve oslávila čerstvých 40 rokov.

Pozri aj: Vojvodkyňa Kate vyvolala opäť rozpaky na tvárach celého sveta, keď si obliekla tento červený kúsok. Podľa viacerých to prepískla!

zdroj: babskeveci.sk, (Katka), cooperativa.cl