Pozrite sa s nami na to, ako strávili najkrajšie sviatky v roku slovenské osobnosti. Verešová sa tešila z darčeka, ktorý máte doma pravdepodobne aj vy!

KatkaR

Tohtoročné Vianoce sú už za nami a za okamih to tak bude i s rokom 2017. Predtým sme sa však ešte stihli pozrieť na to, ako, s kým a kde strávili vianočné sviatky obľúbené známe osobnosti. Mnohé z nich sa na svojich instagramových profiloch pochválili pompéznymi vianočnými stromčekmi, luxusnými darčekmi i zaujímavými zvykmi a tradíciami.

Lenka Šóošová

Známa markizácka moderátorka a jedna z našich najšikovnejších vizážistiek sa na svojom instagramovom profile pochválila fotografiou, z ktorej šťastie a radosť priam sršia! Muži jej života, partner Richard, starší syn Riško a malý Ronald, sú očividne jej najväčším darom.

Dominika Mirgová

Slovenská speváčka a hudobníčka, ktorá už dávno nie je známa iba vďaka televíznej šou Slovensko hľadá SuperStar, mala už pred Vianocami malého pomocníka – synčeka Peťka, ktorý jej pomáhal s vianočnými prípravami, konkrétne s pečením.

Možno práve vďaka vychýrenému kulinárskemu umeniu sa Dominika spolu s manželom Petrom rozhodli, že si malý Peťko pod stromčekom nájde presne to, po čom túži. Darčeky nakupovali v Tescu, kde je podľa nich aj tesne pred Vianocami najlepší výber hračiek. Ak vám na fotografii niečo nesedí, nie ste sami. V komentároch pod Dominikinkou fotkou sa totiž vzápätí začali objavovať zmätené reakcie jej fanúšikov, ktorí sa v podstate pýtali na jedno a to isté: “Už neverí na Ježiška?“

Matej Sajfa Cifra

Slovenský moderátor a úspešný vloger strávil Vianoce, konkrétne časť, kedy si všetci sadáme k štedrovečernému stolu, trochu netradične. Zopakoval si ju totiž rovno dvakrát.

Druhýkrát si za stôl sadol so svojimi svokrovcami, teda s rodičmi svojej manželky Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej.

Vianoce vo dvojici teda Sajfa s Veronikou oslávili až o deň neskôr, kedy si spoločne rozbalili aj darčeky od Ježiška a pochválili sa milou fotografiou v rovnakých vianočných svetroch, na ktorej nemohla chýbať ani Molly.

Dara Rolins

Slovenská speváčka popriala svojim fanúšikom šťastné a veselé Vianoce tradične, poslaním vzdušného bozku spred svojho stromčeka.

Okrem toho sa však odfotila aj s dcérkou Laurou. Obe sa prostredníctvom instagramového filtra zmenili na roztomilé šteniatka. “Užite si pohodu, rodinku, kamarátov, vyprdnite sa na milión vecí, ktoré ste proste nestihli (rovnako ako ja)… DNES nemusíte. A môžete čo chcete,“ odporučila Dara svojim sledovateľom.

Darin partner, raper Rytmus, sa zase pochválil fotkou domácej pohody. Všetci sme predsa iba ľudia a aj známe hviezdy si našli čas na odpočinok aspoň počas Vianoc.

https://www.instagram.com/p/BdGX98RHunu/?taken-by=rytmusking

Karin Haydu

Príťažlivá slovenská herečka sa v predvianočnom období pochválila viacerými fotografiami z bratislavských vianočných trhov, kde ste ju mohli stretnúť v spoločnosti jej kolegýň a kamarátok – Lenky Šóošovej,  Zuzany Marošovej, Dominiky Kavaschovej či Natálie Puklušovej. Ako vidíte, fotenie selfie je skutočne obľúbenou činnosťou aj medzi herečkami a moderátorkami, najmä keď majú v pozadí nádhernú vianočnú atmosféru a pri sebe skutočných priateľov.

Karin sa okrem fotiek s priateľkami pochválila aj krásnym vianočným stromčekom.

View this post on Instagram

🎄 #christmastree

A post shared by Karin Haydu official (@karinhaydu) on

Barbora Rakovská

Usmievavá moderátorka mala už tri dni pred Vianocami pobalené všetky darčeky, aby si mohla posledné dni pred tým Štedrým vychutnávať naplno. Síce jej tento rok skrachoval vzťah s Tomim Popovičom, neodradilo ju to od toho,  aby si Vianoce užila so svojou dcérkou Amiou.

Na Ježiška sa obe dámy skvele pripravili – do okna mu pripravili koláčiky, mlieko, i list s tými najtajnejšími prianiami. Jedno z tých Barboriných sa už pravdepodobne splnilo – tohtoročné Vianoce totiž skutočne strávila po boku najbližších, medzi ktorými bol i jej nový priateľ Ľuboš.

Andrej Kiska

Súčasný slovenský prezident sa na svojom Facebooku i Instagrame rád prezentuje chvíľami, ktoré trávi so svojou rodinou. Deň pred Štedrým dňom sa pochválil fotkou, na ktorej zdobí vianočný stromček, a ako inak, podľa zaužívanej tradície – teda deň pred Vianocami. K fotografii navyše pridal i milý popisok, ktorý naznačuje, že i počas vianočných príprav má každý člen rodiny svoju pozíciu a úlohu.

Okrem zdobenia stromčeka sa Kiska chopil aj gitary a prekrásne zaspieval najkrajšiu vianočnú pieseň, ktorej slová i nádherná melódia sa počas Štedrého dňa už roky nesú kostolmi, rodinnými domami, panelákmi, námestiami a ako vidíme, i prezidentským palácom.

Andy Kraus

Slovenský herec sa na svojom instagramovom účte pochválil nádherným vysvieteným stromčekom už začiatkom decembra.

View this post on Instagram

❄️❄️❄️🎄🎄🎄

A post shared by Andy Kraus (@andykraus.official) on

Na Štedrý deň sa pustil do prípravy tradičného zemiakového šalátu, ktorý prvýkrát pripravil celkom sám.

View this post on Instagram

Moj prvy vlastnorucne pripraveny zemiakovy salat 😜

A post shared by Andy Kraus (@andykraus.official) on

No a po rozbalení darčekov ho čakala menej príjemná povinnosť, ktorú pozná asi každý z nás. Upratovanie.

View this post on Instagram

A je po Vianociach😂

A post shared by Andy Kraus (@andykraus.official) on

Andrea Verešová

Krásna modelka vymenila mólo a pracovný stres za pohodlie domova a v kruhu svojej rodiny si podľa vlastných slov nerušene vychutnávala “čarovné chvíle pohody a návrat do detských čias“.

View this post on Instagram

Milujem tieto čarovné chvíle pohody …✨🙏😇💙 💫Návrat do detských čias😉😍. Čas sa zastaviť, zamyslieť sa a užívať si aj úplne maličkosti a romantické chvíle s ľuďmi , ktorých milujeme a na ktorých nám záleží. Vianoce nie sú o tom, aby sme sa predbiehali v tom, kto komu kúpi ten najdrahší darček. Najdôležitejšie je, aby bol darovaný zo srdca a z lásky. Vidieť úsmev mojich detí u žiariaceho vianočného stromčeka, je ten najkrajši pocit. Som sťastná a zároven nesmierne vdačná za to že sme mohli aj tento rok strávit krásne a pohodové vianočné sviatky v kruhu rodiny so všetkým,čo k tomu patrí a tak ako majú byť!🎄🎁❤️📸☘️ ❤️📸☘️ Krásne a pohodové vianočné sviatky všetkým, tak ako majú byť!🎄🎁❤️📸☘️ #merrychristmas #fashionlover #lifegoals #bodygoals #christmasseason #christmaswhishes #magicmoments #instamood #backtochildhood #littleprettythinks

A post shared by Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial) on

Andrea sa okrem fotografií so svojimi deťmi, Vanesskou a Danielom, pochválila aj luxusným darčekom.

Zlatica Puškárová

Zlatica podľa vlastných slov miluje Vianoce rovnako v každom veku – milovala ich ako dieťa, miluje ich ako dospelá, i ako mama. Navyše, obľúbená moderátorka dostala možnosť vrátiť sa do detských čias prostredníctvom svojho malého synčeka Adamka – tohtoročné Vianoce boli totiž jeho prvé.

S partnerom, moderátorom Patrikom Švajdom, tvoria pár už 17 rokov a preto všetkým popriali jednoduchú, no veľkú vzácnosť – “aby ste milovali a boli milovaní.“

https://www.instagram.com/p/BdIIikJj-rn/?taken-by=zlaticapuskarova

Silvia Kucherenko

Prípravy na Štedrý deň u známej modelky prebiehali tak, ako vo väčšine domácností – teda aspoň tých, v ktorých pomáhajú i tí najmenší. Silvia totiž na Instagram pridala video, na ktorom jej malý syn Alexander pomáha babke pri pečení kokosových pochúťok.

Nakoľko Alexander s kamerou nemá pravdepodobne žiadny problém, dovolil svojej slávnej mamine, aby ho nahrala aj pri želaní krásnych vianočných sviatkov prostredníctvom slovenskej koledy.

Silvia si podľa všetkého užila Vianoce v kruhu svojich blízkych a v krásnej sviatočnej pohode.

https://www.instagram.com/p/BdF9FgdBF7j/?taken-by=official_silviakucherenko

Navyše, nie nadarmo sa hovorí, “Aká matka, taká Katka.“ Teda v tomto prípade, …taká Silvia. Modelka totiž pridala fotografiu s úsmevným popisom, v ktorom opisuje náhodu, ktorá sa stala jej a jej mame pri kúpe vianočných darčekov – rovnakých pyžám.

https://www.instagram.com/p/BdGZGw9B_W8/?taken-by=official_silviakucherenko

Tamara Heribanová

Známa slovenská spisovateľka, dcéra Aleny Heribanovej a žena s veľmi nápaditým vkusom a záujmom o slovenské tradície, inšpirovala všetkých svojich fanúšikov nádherným vianočným stromčekom, pri ktorom sa nechala zvečniť aj so svojím manželom, fotografom Braňom Šimončíkom a malou dcérkou Emíliou.

Okrem týchto krásnych fotografií sa Tamara pochválila aj darčekom, ktorý dostala od Ježiška. Ten pravdepodobne dokonale pozná jej vkus i vzťah k folklóru – obdaroval ju totiž vzácnym lubinským krojom.

Veríme, že krásne sviatky plné rodinnej pohody a nezameniteľnej vianočnej atmosféry ste prežili aj vy. Ako vidíte, na rodinu, priateľov a spoločné chvíle strávené pri sviatočnom stole, si našli čas aj najznámejšie slovenské osobnosti. Preto dúfame, že minimálne toľko ste si ho našli aj vy a prežili ste ho čo najzmysluplnejšie. V komentároch sa s nami môžete podeliť o tie najzaujímavejšie vianočné momenty.

Pozri aj: V roku 2018 nechajte odísť všetko, čo vám nie je súdené. Zbohom dajte týmto 8 veciam

zdroj: babskeveci.sk (Katuš)

0
Komentovať