Prianie, aké by jej mohla závidieť každá žena. Juraj Rizman venoval Zuzane Čaputovej krásne vyznanie

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Sviatok sv. Valentína neobišiel ani známe osobnosti. A medzi cituplnými vyznaniami sa ľuďom zapáčilo jedno, ktoré si nemohli vynachváliť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Deň svätého Valentína sa nevyhne nikomu. So svojou polovičkou ho oslávila aj hlava štátu, pričom Zuzane jej partner Juraj Rizman venoval strohé, no výstižné venovanie. Pár si totiž užíval spoločne strávený čas v Tatrách, kde v tomto čase oslavovali svoju zamilovanosť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Juraj Rizman (@juraj_rizman_sk)

Zamilované slová

Juraj pridal fotografiu, na ktorej sa s prezidentkou objímajú počas ich pobytu v Tatrách. K fotografii napísal: „Vďačnosť za to, že je a že môžeme byť spolu! Prajem pekného Valentína, priatelia!“ A keďže to nebolo nejaké dlhočizné vyznanie lásky, určite nečakal, čo týmito slovami spôsobí.

Ľudia v komentároch totiž hneď začali páru prejavovať sympatie a posielali im milé odkazy. Jedna komentujúca napríklad napísala: „Môj najobľúbenejší pár, ktorý má srdce nielen jeden pre druhého, ale aj pre celý národ.“ A ďalšia sa hneď pridala: „Veľmi vám to „spolu“ prajem. My sme tiež veľmi vďační a hrdí, že vás oboch máme.“

„Tak toto je mega krásne!!!“ dodala tretia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Juraj Rizman (@juraj_rizman_sk)

Najnovšie články