Prihlásiť sa môžu len zaočkovaní, ponuka je lákavá. Zuzana Čaputová hľadá do paláca pomocné sily

Kristína Hagarová

FOTO TASR - Jaroslav Novák

Prezidentka Zuzana Čaputová ponúka opäť možnosť pracovať po jej boku. Stačí na to len pár podmienok, jedna z hlavných však je byť zaočkovaný.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pracovať vedľa prezidentky Zuzany Čaputovej by túžilo určite množstvo ľudí. Nie je to však také jednoduché a na pozíciu v blízkosti hlavy štátu sa dostane len pár ľudí. Teraz Kancelária prezidenta na svojej stránke opäť zverejnila inzerát, ktorý môže zaujať mnohých mladých ľudí. Ide hneď o štyri odbory, v ktorých kancelária vypísala možnosť stáže.

Prihlásiť sa môžete na rôzne odbory

Je to odbor komunikácie, odbor protokolu, odbor vnútornej politiky a odbor zahraničnej politiky. Každý z týchto odborov má na starosti iné odvetvie, pričom bližšie informácie si môžete pozrieť priamo na stránke. Primárne však hľadajú práve študentov a študentky vysokých škôl. Prihlásiť sa však môžu aj absolventi vysokých a stredných škôl.

FOTO TASR – Martin Baumann

Kto sa môže prihlásiť?

„Hľadáme študentky a študentov všetkých stupňov vysokých škôl, prípadne absolventov a absolventky, ktoré skončili vysokú alebo strednú školu v roku 2021. Hľadáme mladých a motivovaných ľudí, ktorí môžu stážovať každý pracovný deň (v individuálnych prípadoch sú možné výnimky) po dobu minimálne jedného mesiaca. Stážovať u nás môžu iba občianky a občania SR. Stáž ponúkame osobám plne zaočkovaným proti COVID-19, ale zohľadňujeme individuálne možnosti a okolnosti.“

Na neplatenú stáž sa môžete prihlásiť do 12. septembra 2021. Vybraní uchádzači budú pozvaní do konca októbra na online, telefonický alebo osobný pohovor.

0
Komentovať