Vždy vám otvorí dvere a sleduje vašich nápadníkov. 20 dôkazov, že váš muž vás skutočne miluje

Banana

Partnerské vzťahy nie sú nikdy ideálne, a aj v tom najšťastnejšom manželstve sa občas strhne poriadna búrka. Rôzne povahy ľudí a pravdaže i odlišné vnímanie a prežívanie reality u pohlaví je niekedy dôvodom, prečo ženy nahlodáva podozrenie. Strach, že niečo nie je v poriadku a obavy, či nás partner skutočne miluje, vedia poriadne zamotať hlavu. Nemusíte sa ale vôbec báť. Aj keď sa nespráva ako hlavná postava z idealizovaného romantického filmu, lásku vám môže prejavovať najrôznejšími spôsobmi. Stačí mať len oči a najmä srdce otvorené.

pixabay.com

Vyznali ste mu lásku najmilšími slovami, no on sa len usmial? Prečo vás nepozval na romantickú večeru alebo neprekvapil bonboniérou? Pred spaním sa s vami tento večer nerozprával a ihneď zaspal? Často si náš vzťah predstavujeme ako v rozprávke a romantické filmy vnímame ako náš vzor. Nasledujúce príklady vám ukážu, že váš partner vám môže prejaviť lásku aj úplne inak. Jednoducho po svojom.

1. Povie vám, že je na vás skutočne hrdý alebo sa tvári, že ste ozajstnou hrdinkou. Aj keď všetko, čo ste v tento hrozný deň stihli, bolo umytie riadov, kým vaše dieťa spalo. Vidí, že sa snažíte, aj keď vy sama máte zo seba niekedy mizerný pocit.

2. Je ochotný si s vami pozrieť sladké valentínske filmy, aj keď ich vôbec nemá rád. Máte výročie alebo sa cítite pod psa? Pretrpí „ženské“ filmy, aj keď by o nich sám nikdy ani len nezakopol.

pixabay.com

3. Aj keď sa vždy netrafí do perfektného darčeka a signály, ktoré mu vysielate pred klenotníctvom alebo butikom vôbec nepostrehne, pred kúpou darčeka má poriadny stres. Chce vás potešiť a výber darčeka je pre neho skutočnou výzvou.

4. Prvýkrát po pôrode sa odhodláte pre romantickú chvíľku s partnerom, no nízke sebavedomie kvôli striám a kilám navyše vás doslova zabíja. On sa však pri pohľade na vaše nahé telo tvári presne tak isto, ako keď vás videl v Evinom rúchu po prvýkrát. Lásku predsa nezabije zopár jaziev na pokožke.

5. Môžete sa mu zdôveriť s najväčšími tajomstvami a priznať aj veci, z ktorých sa idete prepadnúť pod zem. Aj tak vás neodsudzuje a tajomstvá, ktoré od vás prijme sú pod extra pevným zámkom.

pixabay.com

6. Nehnevá sa, keď sa rozhodnete vyhodiť si z kopýtka s kamarátkami a narodeninovú párty roztočíte tak veľmi, že sa o vás musí nasledujúci deň starať. Čo na tom, že najväčšiu oslavu ste strávili s kamarátkami a nie s ním. Aj tak s vami trávi čas najradšej osamote.

7. Máte deň pod psa a kvári vás pocit, že ste ako matka v tomto momente zlyhali? Deti vás akosi nepočúvajú a všetko vám prerastá cez hlavu. Aj tak vás pohladí a povie, že ste skvelou matkou.

8. Trápi vás, že vo filme ženy od manželov dostávajú sexi spodné prádlo, no vy ste sa tohto gesta nikdy nedočkali? Pre neho ste však najsexi vtedy, keď ste prirodzená. Aj keby to malo byť v jeho XXL tričku.

9. Nikdy nezabudne byť pozorný a galantný. Nevadí, že to neznamená kúpu kvetov alebo nové náušnice. Všimnite si, ako rytiersky vynáša všetky tašky po schodoch (aj keď má pocit, že ho sekne v krížoch). Aj keď nesúhlasí s polovicou vecí, ktoré ste v supermarkete nakúpili, bremeno nosenia ponecháva na sebe.

pixabay.com

10. Môže sa vám zdať, že vaše reči s kamarátkami ho vôbec nezaujímajú. V skutočnosti však veľmi dobre vníma vaše blízke puto s týmito ženami, a ak im chlapi ubližujú, vie ho to rozčúliť. Chápe, že sú pre vás niečo ako rodina a jeho ochranárske pudy sa nezaprú.

11. Prinesie vám čokoládu alebo zákusok, aj keď vie, že sa snažíte schudnúť. Po prvé sa mu páčite taká, aká ste a po druhé aj tak vie, že na ňu máte chuť. A koho by ste potom vinili za podvádzanie pri diéte, však?

12. Vôbec nevadí, že vtip, ktorý mu hovoríte, počul už miliónkrát. Zasmeje sa na ňom len aby vás potešil.

13. Rozdelili ste si úlohy pri venčení psa? Aj keď je rad na vás, pri pohľade na váš sladký spánok mu srdce nedovolí zobudiť vás. Radšej si cestou von zanadáva, ako by vám mal odoprieť 15 minút spánku navyše.

pixabay.com

14. Tvári sa, že nežiarli na vášho kolegu? V skutočnosti ho má prekuknutého skrz-naskrz a len čo sa naskytne príležitosť, nenápadne si o ňom zisťuje informácie.

15. Chce vám urobiť radosť a dá sa do upratovania. Škoda len, že to vyzerá, akoby prácu odviedlo 5-ročné dieťa.

Je ozaj pravda, že náklonnosť a city prejavujeme rozličnými spôsobmi. Len preto, že vám váš partner 10-krát do dňa nepovie, ako veľmi vás miluje, nemusíte robiť paniku. Niekedy si to „ľúbim ťa“ musíte preložiť z jeho jazyka. Môže byť ukryté v obyčajných gestách.

zdroj: Jana, redbookmag.com

0
Komentovať