Princ George na seba strhol všetku pozornosť: Budúci kráľ robil grimasy, za toto si William a Kate vyslúžili kritiku

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Princ George sa po prvý raz zúčastnil Wimbledonu a tak sa na túto udalosť aj náležite obliekol. Okrem toho sa jeho pod paľbu kritiky kvôli nemu dostali aj Kate s Williamom, a to práve kvôli oblečeniu.

Ako uvádza portál News, William a Kate pri tejto príležitosti obliekli svojho syna do tmavomodrého obleku a kravaty. Spoločne sledovali, ako bojovali Nick Kyrgios a Novak Djokovič. Aj keď sa princ George počas celého zápasu správal čo najlepšie, ako sa len dalo, stále je to len dieťa, ktoré má osem rokov.

Kritika Williama a Kate

Krátko po príchode Kate a Georga princa Williama nakrútili, ako ich na recepcii rýchlo objal a keď ich predseda Ian Hewitt viedol na miesta, William sa svojho syna opýtal, či bola cesta v poriadku. Neskôr, keď ho hladil po vlasoch, George potichu povedal svojmu otcovi, že je príliš horúco.

Foto: profimedia

„Ach, je ti teplo však? Dnes je veľmi horúco, bude to v poriadku,“ povedal mu. Na to ešte zareagovala Kate, ktorá mu povedala, že musí súcitiť s ľuďmi, ktorí sedia na priamom slnku. „My väčšinou sedíme v tieni,“ povedala mu. Fanúšikovia kráľovskej rodiny súcitili s Georgom, ktorý mal na sebe oblek, zatiaľ čo teploty v Londýne dosahovali 28 stupňov. „Princ George je veľmi milý, ale nemohol byť oblečený trochu menej formálne, keď je tak horúco?“ „Nemôže sa prehriať?“

Učia ho kráľovským spôsobom

Práve za oblečenie mnohí ľudia William a Kate poriadne skritizovali a myslia si, že to nie je úplne správne. Ďalší však upozornili na to, že oblek je v kráľovskej rodine čosi ako uniforma a princ George vie, že keď ho má na sebe, má čosi ako službu a musí sa podľa toho správať. Keď sa objaví na verejnom podujatí vo funkcii kráľovskej rodiny, vojvodkyňa je údajne tá, ktorá trvá na tom, aby mal na sebe oblek.

Foto: profimedia

Odborník na kráľovskú rodinu Duncan Larcombe na to povedal, že mu tým ukazuje, že byť „v službe“ si vyžaduje iný prístup a musí sa naučiť nosiť „kráľovské brnenie“.

0
Komentovať