TEST: Tento psychologický test vám odhalí, aký typ osobnosti ste. Stačí odpovedať na 3 jednoduché otázky

Zuzana Fulopova

Foto: unsplash

Aj vďaka rôznym psychologickým testom sa dá rozpoznať povaha človeka. Jeden takýto test zostavila ruská spisovateľka Anna Akmatova a prekvapivo jej vychádzal. Podľa odpovedí na 3 otázky získala predstavu o osobnosti daného človeka. Je však pravda, že Anna rozdeľovala svet na čierny a biely a preto sa aj tento test zdá byť jednostranný. Poďme si ho vyskúšať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Otázka číslo 1

pixabay

Čo si vyberiete kávu alebo čaj?

Otázka číslo 2

pixabay

Uprednostňujete psy alebo mačky?

Otázka číslo 3

pixabay

Ktorého autora by ste si vybrali Borisa Pasternaka alebo Alexandra Sergejeviča Puškina?

Výsledok

Ako sme spomínali, Annin pohlaď bol čiernobiely, preto na základe tohto testu rozlišovala len 2 typy ľudí.

Tí, ktorí si vybrali čaj, psy a Pasternaka

Ak ste odpovedali v teste čaj, psy a Pasternak, tak ste podla tohto testu optimistická osoba. Ste duševne vyrovnaná, spoľahlivá, čestná a priama osoba, ktorá len tak nemení svoje rozhodnutia. Ste praktická osobnosť, ktorej sa bude dariť v podnikaní.

Tí, ktorí si vybrali kávu, mačky a Puškina

Ak ste odpovedali v teste káva, mačky a Puškin, tak ste rafinovanejšia a pesimistickejšia osobnosť ako v prvom prípade. Ste typ človeka s emocionálnymi výkyvmi, máte sklon preháňať a dramatizovať. Často meníte názory vo všetkých oblastiach a často nemáte v živote konkrétny pán.

Samozrejme tieto výsledky určite nemôžu byť v konečnom dôsledku úplne pravdivé, kedže ste si mohli zvoliť napríklad aj kombináciu čaj, mačky a Pasternak alebo káva, pes a Puškin a pod. Preto možno v takomto prípade nie je tento test pre vás použiteľný.

Čo si myslíte o tomto teste? Poznáte aj vy nejaký test, ktorý vie určiť aká ste osobnosť? Podelte sa on s nami v komentároch!

adme.ru

Najnovšie články