Rodičia nechceli, aby bola herečkou a nemohla pozerať televíziu. Týchto 9 faktov ste o Jennifer Aniston nevedeli

Nikoleta Kottešová

Foto: Instagram (jenniferaniston)

Jennifer Aniston, známa svojou krásou, talentom a jedinečným zmyslom pre humor, už desaťročia patrí k obľúbeným herečkám. Jej cesta ku hviezdam však nebola ľahká a jej súkromný život, dokonca aj zlomené srdce, boli často predmetom klebiet.

Článok pokračuje pod videom ↓

Fanúšikov však nikdy neomrzí dozvedať sa o charizmatickej herečke niečo nové. Prinášame vám niekoľko menej známych faktov a zaujímavostí, ktoré ste o 54-ročnej herečke nevedeli. O zaujímavostiach informoval portál Brightside.

Jej rodičia nechceli, aby sa stala herečkou

Napriek tomu, že sa Jennifer Aniston narodila do rodiny ľudí, ktorí sa v šoubiznise pohybovali, nikdy ju nepodporovali v jej kariére. Namiesto toho jej otec chcel, aby sa stala právničkou, pretože ju chcel ochrániť pred negatívnymi stránkami zábavného priemyslu. Aniston tvrdí, že otec ju prosil, aby sa nestala herečkou a matka neverila v jej talent. Našťastie však bola dostatočne odvážna na to, aby im dokázala, že sa mýlia.

Foto: profimedia

Mala zakázané pozerať televíziu

Nielenže ju odrádzali od toho, aby sa stala herečkou, ale keď bola mladšia, vraj jej aj zakázali pozerať televíziu. Mala ju dovolené sledovať len vtedy, keď bola chorá. V tom čase jej otec hral v telenovele, a keď sa to Jennifer dozvedela, rozhodla sa, že sa tiež stane herečkou. „To bola moja jediná vzbura,“ priznala. „Dúfala som, že sa mi to podarí, aby som mu mohla dokázať, že sa mýli.“

Foto: Instagram (jenniferaniston)

Jennifer nenávidela svoj slávny účes

Legendárny účes, ktorý Rachel Greenová nosila v seriáli Priatelia, sa stal symbolom 90. rokov – každé dievča chcelo mať taký. Jennifer však raz priznala, že sa jej slávny strih v skutočnosti nepáči: ,,Hm, ako to povedať? Myslím si, že to bol ten najškaredší účes, aký som kedy videla.“

Bola neistá

V tínedžerskom veku mala problémy s učením, kvôli ktorým sa cítila menej šikovná ako ostatné deti. Keď neskôr zistila, že tieto problémy spôsobuje dyslexia, uľavilo sa jej. Avšak jej problematický vzťah s matkou spôsobil, že sa cítila zle kvôli tomu, ako vyzerá. Hviezda seriálu Priatelia povedala, že jej mama k nej bola vždy veľmi kritická, a preto mala vždy pocit, že nie je dosť pekná.

Foto: profimedia

Otvorene hovorila o dôležitosti terapie v jej živote

Jennifer začala chodiť na terapiu, aby sa vyliečila z problémov z detstva a chcela pochopiť správanie svojej mamy. „Vyžaduje si to veľa sedení, ale dostanete sa z toho. To bola jej vec. Nemalo to nič spoločné so mnou,“ vysvetlila herečka. Terapii vďačí aj za to, že jej pomohla prekonať ťažký rozchod s Bradom Pittom.

Prišla o veľkú lásku

Najnovšie články