Semifinalistka súťaže krásy Miss Universe Slovakia nečakane odstúpila. Dôvod, ktorý mnohých ľudí zaskočí

Hyriaková Kristína

Foto: Profimedia/ Instagram (missuniverseslovakia)

Súťaže krásy sú témou, na ktorú sa v dnešnej dobe vyjadruje množstvo známych osobností. Ľudia sú v tejto veci často rozdelení na dva tábory. Tí, ktorí by chceli celý koncept prekopať a zmeniť a tí, ktorým to vyhovuje tak, ako to je.

Článok pokračuje pod videom ↓

Isté je, že súťaže krásy majú nielen u nás dlhú históriu. Prehliadky v krásnom oblečení, vo veľkých róbach, ale aj kontroverznejšie prehliadky v plavkách sú už akousi rutinou. Tento ročník Miss Universe Slovakia má pod palcom Silvia Lakatošová spolu so Zuzanou Strausz Plačkovou. Momentálne prebiehajú sústredenia, jedno z nich v Rajeckých Tepliciach, kde sa semifinálová 20-tka dievčat pripravovala na ďalší krok.

Nezvládla náročnosť súťaže?

Portál Čas.sk však informoval o tom, že jedna zo súťažiacich už teraz súťaž opustila. Dôvod je podľa všetkého jednoduchý, súťaž bola pre ňu príliš náročná. 22-ročná Sarah sa rozhodla, že zo súťaže odíde. Vystupovala pod číslom 14. Instagramový profil Miss Universe Slovakia už stihol vymazať jej videodokrútku aj fotografiu, no podľa všetkého sa nerozhodli, že ju nahradia. Namiesto toho už o finálové miesta bude bojovať len 19 dievčat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sarah Sudovská (@sarah_sudovska)

Príprava na súťaže krásy je psychicky aj fyzicky náročná, súťažiace musia absolvovať množstvo sústredení a cvičení. Napriek tomu sa ocitajú pod veľkou kritikou, pretože sú podľa mnohých ľudí príliš jednostranné a medzi finalistky sa dostane len dievča, ktoré má veľkosť S. To spôsobuje mnohým, nielen mladým, dievčatám a ženám depresie či poruchy príjmu potravy.

Najnovšie články