Škoda, že som túto radu nedostala pred 5 rokmi. Ak chcete naozaj schudnúť, robte pred spaním túto vec

Hyriaková Kristína

Foto: pixabay

Ak sa rozhodnete, že budete chudnúť a napíšete to do vyhľadávača, môžete si byť istý, že vás pravdepodobne zahltia rôzne tipy a rady. Možno vás aj prejde chuť niečo pre seba robiť. Portál Mirror však najnovšie prišiel so zaujímavým zistením.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa nich môžete chudnúť aj v spánku. Samozrejme, nejde o žiadnu novinku, že aj počas noci vám organizmus pracuje a takisto vám pracuje aj metabolizmus. V každom prípade je však váš metabolizmus úzko spojený aj s úrovňou stresu, v ktorej sa práve nachádzate. Množstvo ľudí sa najviac stresuje hlavne predtým, než ide spať.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @Tea (@tea),

Na metabolizmus vplýva stres

Pred spánkom často premýšľame nad ďalším dňom, rozmýšľame, čo nás čaká, možno je to niečo nepríjemné alebo niečo, čoho sa z nejakého dôvodu obávame. Stres však výrazne vplýva na náš metabolizmus a teda aj na naše chudnutie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @Tea (@tea),

Ktoré čaje sú najlepšie?

Ak sa chcete pred spánkom uvoľniť, podľa najnovších výskumov je úžasný práve čaj. Určite však nemyslíme diétu, ktorej hlavnou zložkou je pitie čaju, tomu sa radšej vyhnite. Avšak bylinkový čaj pred spaním vás môže skutočne uvoľniť presne tak, ako by ste chceli. Najlepšie sú jednoznačne mätové, škoricové a harmančekové čaje.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @Tea (@tea),

Logicky to znamená, že keď sa zníži hladina stresu, váš metabolizmus bude pracovať presne tak, ako má a okrem toho bude aj váš spánok oveľa kvalitnejší. A to chce zažívať naozaj každý človek, no nie?

Najnovšie články