Tajomstvo odhalené! Osobný tréner Jennifer Aniston prezrádza, prečo vyzerá tak skvelo aj po päťdesiatke

Zuzana Fulopova

Foto: archív TASR

Určite mnohé z nás zaujíma, ako si populárna herečka Jennifer Aniston aj vo svojich päťdesiatich rokoch dokáže udržať krásnu postavu. Jej tajomstvo nespočíva len v zdravej strave, ale aj v pravidelných tréningoch s osobným trénerom Leyonom Azubuike. Nedávno Leyon prezradil pre womenshealth, ako môže každá z nás vyzerať tak skvelo ako Jennifer!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 10.06.19 (@v.r.s.c.e) on

Tréner Leyon Azubuike je spolumajiteľom spoločnosti Gloveworx, ktorý pomáha naučiť ľudí zručnosti v boxe a atletickom výkone. Okrem toho je Leyon osobný tréner, ktorý pomáha ľudom prekonať ich osobné bitky a prekážky. Leyon je osobným trénerom aj Jeninifer Aniston, ktorá pod jeho vedením absolvuje tréning každý deň jeden a pól hodiny.

Leyon však tvrdí, že tajomstvo krásnej postavy nespočíva len v tréningoch, ale aj v tom, čo jete a pijete. Vo vašom jedálničku by sa mali vyskytovať potraviny bohaté na živiny, sacharidy, bielkoviny, listnatej zeleniny a piť len nápoje bez obsahu cukru.Kľúčom je teda hlavne čistá voda. Okrem toho je veľmi dôležitý dostatok spánku, čo predstavuje šesť až sedem hodín alebo viac, ako aj to, čo jete a pijete tesne pred tréningom. A samozrejme hydratovať, hydratovať a hydratovať.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leyon Azubuike (@leyon) on

„Zaužívaná mylná predstava je, že by ste mali počkať, kým nebudete smädný a potom piť dostatok vody,“ povedal Leyon. „Ale ak vypijete liter vody tesne pred tréningom, budete sa cítiť ťažký a plný po celú dobu tréningu. Namiesto toho radšej plánujte dopredu, t. j. pite vodu pár hodín pred tréningom konzistentne,“ poradil tréner. Pokiaľ ide o jedlo, tréner odporúča jesť zdravé tuky. „Milujem avokádo, kokosový olej, lososa, rybí olej. Ale všetko, čo je dobrá forma tuku je skvelé,“ radí Leyon. Príjem sacharidov a bielkovín však podľa trénera záleží od vášho aktívneho životného štýlu, teda je u každého individuálny.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by POPSUGAR Middle East (@popsugarme) on

Pred tréningom potrebuje telo palivo, preto Leyon odporúča zjesť napríklad kopček arašidového masla, pol banánu a malý chlebík, ako to má on sám zaužívané.  Ale aj tu tréner poukazuje na to, že u každého je to individuálne. Čo môže fungovať u neho alebo u Jennifer, nemusí fungovať u vás. ,,Na to, čo funguje najlepšie, je potrebný pokus a omyl,“ vyjadril sa Leyon. Z tohto dôvodu odporúča založiť tréningový denník, kde si budete zapisovať čo ste zjedli pred tréningom. ,,Zapíšte si, aké potraviny ste konzumovali a ako ste sa cítili počas tréningu. Okrem toho si zapisujte, aké dni ste neboli psychicky v pohode a prečo, v prípade, že to nedopadlo dobre. Možno je to preto, že ste nespali dobre, bolo daždivé počasie, atď.,“dodal tréner.

Pri pohľade na Jennifer na týchto radách asi niečo bude, čo poviete? Dajte nám vedieť v komentároch.

3
Komentovať