Slovenka spôsobila pred oltárom rozruch, keď snúbencovi povedala nie: Keď odhalila pravý dôvod, zostali dojatí

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Svadby bývajú často trošku stresujúce, ale väčšinou je to najkrajší deň v živote ženy, ale aj muža. Niekedy sa to nezaobíde bez drámy a sĺz, no dôvod býva rôzny.

Článok pokračuje pod videom ↓

Najnovšie takýto rozruch spôsobil aj príspevok na facebookovej stránke Priznania žien. Má už viac ako 4-tisíc reakcií a niekoľko krásnych komentárov. Vyslúžil si však aj množstvo nepríjemných poznámok.

Prečo povedala pri oltári nie?

„17.6.21 som na moment urobila rozruch… Stáli sme pred oltárom… farár sa spýtal môjho muža, či si ma vezme. On povedal áno, otočil zrak farár na mňa a bla, bla, bla, otázka tá istá… som pohladila muža na tvári a som odpovedala nie! Nie preto, lebo si neberiem iba teba, ale si beriem aj Tvojich synov, ktorých ľúbim rovnako ako Teba.

Foto: unsplash

Sú súčasťou Teba, vlastne nás, a preto neberiem si Teba, ale beriem si Vás… môj muž sa rozplakal a silno ma objal… som šťastná, že mám najúžasnejšieho muža na svete a krásnu rodinu… preto baby, nepohŕdajte rozvedenými otcami… veľmi často sú práve tí najmilujúcejšími mužmi na svete…“

Je príbeh reálny?

Hoci príspevok má neuveriteľné reakcie a krásne komentáre, našlo sa aj množstvo ľudí, ktorí si myslia, že príbeh je vymyslený a rozvedený muž sa nemohol opäť ženiť v kostole. Napriek tomu, že nevieme, ako to naozaj bolo, sa však príbeh stal virálnym.