Jej fanúšikovia zostali v šoku. 41-ročná fitnesska prišla o život, zanechala po sebe 5 detí

Dana Kleinová

Foto: Facebook (Raechelle Chase IFBB Figure Professional)

Fitness influencerku fanúšikovia poznali nielen vďaka jej figúre, ale tiež tipom, ktoré zdieľala so svetom. Jej náhle úmrtie nikto nečakal.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Mirror, influencerka Raechelle Chase z Nového Zélandu, ktorá mala viac ako milión fanúšikov, náhle zomrela. Matka piatich detí sa preslávila najmä inšpiratívnymi fitness príspevkami na sociálnych sieťach. Nič nenasvedčovalo tomu, že by mala zdravotné problémy a príčina jej smrti zatiaľ nie je známa.

Mala veľké ambície

Raechelle sa ako prvá osoba z Nového Zélandu kvalifikovala na kulturistické podujatie Figure Olympia a súťažila na sérii medzinárodných stretnutí. Jej úspech však neostal len na súťažnej úrovni. V poslednej dobe pracovala ako fitness modelka, ktorá zdobila obálky časopisov aspoň pri 14 príležitostiach.

Pracovala tiež ako influencerka, ktorá ponúkala online fitness mentoring a na Facebooku si získala 1,4 milióna fanúšikov.

Po správe, že zomrela, zaplavili sociálne siete odkazy od jej blízkych. Prvý napísala jej najstaršia dcéra Anna Chase. Píše: „Podporovala nás, bola dobrosrdečná a vždy nám dala tú najlepšiu radu. Bola to šialene cieľavedomá žena s ambíciami a inšpirovala milióny ľudí na celom svete.“

Raechelle za sebou zanechala päť detí, z toho najmladšie sú 7-ročné dvojičky.

Najnovšie články