Ak si spravíte tieto skvelé čistiace bomby na toalety, už nikdy ich nebudete musieť drhnúť

Michaela

Určite sa vám už niekedy stalo, že ste boli u niekoho na návšteve a po príchode na toaletu ste boli nemilo vystavení celkom nepríjemnému zápachu či nevábne vyzerajúcej toaletnej mise. Možno síce mali pokazené nejaké potrubia, možno ste boli nečakanou návštevou a možno… No ktovie. A vlastne možno sa vám stal práve opačný prípad, kedy ste sa vy museli vyrovnať s tým, že niekto druhý to bude musieť absolvovať na vašej toalete. Nepríjemným pachom je niekedy vyhnúť sa ťažšie, no dá sa tomu pomôcť. Napríklad domácim čistiacim osviežovačom, ktorý bude nielen ekonomickejší, ale aj zdravší.

Článok pokračuje pod videom ↓
bomby
boredomtherapy.com

Čo budete potrebovať: 1/2 hrnčeka sódy, 1/2 hnrčeka kyseliny citrónovej, 1/2 hrnčeka kukuričného škrobu, vodu v spreji, plastový uzatvárateľný sáčok 3-litrovej veľkosti a 25 kvapiek éterického oleja

bomby2
invivoessential.com

Všetky ingrediencie okrem éterického oleja je potrebné je potrebné zmiešať dokopy do sáčku a pretrepať. Následne otvoriť sáčok, 2-3-krát streknúť vodu v spreji, pretrepať a zopakovať to ešte 5, pokojne aj 7-krát.

bomby3
boredomtherapy.com

Do čoho budeme zmes ukladať? Forma na muffiny je na to úplne ideálna. Do vyčistenej formy ponalievame hmotu a necháme schnúť dva dni. Akonáhle ich po dvoch dňoch povyberáme, je ideálne ich nechať presušiť ešte na nejakom vhodnom, suchom mieste pred použitím.

bomby4
boredomtherapy.com

V podstate ich ale môžete ponalievať do akýchkoľvek foriem, aké vás napadnú…

Napokon už len stačí vhodiť do toalety a spláchnuť, čo vytvorí čistiacu penu.

bomby5
boredomtherapy.com

Určite stojí za vyskúšanie takýto domáci trik. Máte aj vy nejaké svoje triky, ako si poradiť s toaletami?

zdroj: boredomtherapy.com

Najnovšie články