Stačilo, že sa zbavila jedného zlozvyku, ktorý majú všetci rodičia. Mamička takto schudla 63 kilogramov

Kristína Hagarová

Foto: Facebook (Daniel MJ Buchanan)

Sarah Buchanan sa zbavila 63 kilogramov za dobu 15 mesiacov. Za svoj život si zažila šikanu a teraz ju ľudia na ulici nevedia spoznať.

Článok pokračuje pod videom ↓

33-ročná žena povedala, že ju takmer nespoznal ani jej partner. Ako uvádza portál Daily Star, teraz žartuje, že má novú ženu. Keď mala najvyššiu váhu, vážila 156 kilogramov. Podľa jej slov dostala poriadnu „facku“ hlavne vtedy, keď jej doktor povedal, že má cukrovku a že bude musieť podstúpiť operáciu srdca a žalúdka.

Uverejnil používateľ Daniel MJ Buchanan Pondelok 26. februára 2018

 

Vedela, že musí urobiť zmenu

Vtedy sa rozhodla, že musí urobiť zmenu. Bála sa, že môže každú chvíľu dostať infarkt a nemusí byť pri svojich deťoch, keď ich budú potrebovať. Vtedy vedela, že musí vo svojom živote urobiť veľkú zmenu. Nadváhu mala od detstva. „Volali ma tučné prasa alebo tučná krava. Bolo to hrozné. Teraz sa ale cítim úžasne.“ 

Uverejnil používateľ Daniel MJ Buchanan Sobota 17. októbra 2020

Uverejnil používateľ Daniel MJ Buchanan Nedeľa 21. júna 2015

Uverejnil používateľ Daniel MJ Buchanan Nedeľa 19. augusta 2012

 

Zbavila sa jedného zvyku

Aj keď urobila veľké zmeny vo svojom jedálničku, tie najdôležitejšie zmeny, ktoré spravila bolo, že sa vzdala sladkého a čo je najdôležitejšie, prestala dojedať zvyšky po svojich deťoch. Taktiež sa vzdala pečiva a začala doma cvičiť. Teraz Sarah tvrdí, že sa cíti šťastná a zdravá. Najlepšia je podľa nej reakcia jej detí, ktoré sa tešia, že môžu svoju mamu poriadne objať.