Svadobná fotografka upozornila na dôležitú vec: Tejto chybe sa musia vyhnúť všetky páry

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Svadobná fotografka sa podelila o jednu chybu, ktorej sa musia páry vyhnúť na svadobných fotografiách a je to naozaj jednoduché.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Tyla, svadobná fotografka zo Spojeného kráľovstva Anna Bass na TikTok prezradila niekoľko odborných rád a vyzvala páry, aby nerobili jednu dôležitú chybu. Hovorí, aby sa pri vyslovení sľubu pozerali na seba a nie na oddávajúceho. „Veľmi veľa ľudí má k tomu sklony, a to skutočne nechcete.“

Foto: unsplash

Pozerajte počas sľubov na seba

Dodala tiež, že na fotografiách sú krásne zábery, keď sa novomanželia pozerajú počas sľubov na seba. „Je to naozaj osobná vec, takže keď príde na vyslovenie vašich sľubov, držíte sa za ruky, hovorte to sebe navzájom a nepozerajte na oddávajúceho.“

Nevesty ďakujú za radu

„Povie vám, aby ste po ňom opakovali a ak vám hlava stále ubieha k nemu, skúste sa vždy nakoniec pozrieť na svojho partnera. Sú to vaše sľuby, tak si ich povedzte.“ Video si už ľudia pozreli viac ako 40-tisíckrát a prilákalo to záplavu komentárov od nastávajúcich neviest, ktoré ďakovali za užitočnú radu, taktiež ďalšie, ktoré to urobili v ich veľký deň.

Foto: unsplash

„Tak toto je naozaj dobrá rada, to mi ešte nenapadlo.“ „Ja a môj partner sme sa uistili, že si ich navzájom hovoríme, nakoniec sme obaja plakali.“ Nevesta priznala, že by bola rada, keby o tom vedela, pretože by jej fotky vyzerali úplne inak.

Najnovšie články