Svetoznáma speváčka svojimi vyjadreniami pobúrila mnohých ľudí: Za zlé správanie dostanú často facku

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (kellyclarkson)

Fyzické tresty medzi rodičmi vyvolávajú vlnu diskusie. Kým mnohí sa voči nim vyslovene vyhradzujú a odsudzujú ho, iní si myslia, že „jedna výchovná“ ešte nikomu neublížila. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Teraz však svetoznáma speváčka Kelly Clarkson priznala, že svojim deťom dá z času na čas facku, keď sa nesprávajú dobre a keď robia niečo zlé. Podľa portálu Tyla Kelly povedala, že je „zložité“ biť svoje deti na verejnosti, pretože fackovanie a trestanie je odsudzované. Povedala, že nemá nič proti fyzickému trestaniu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kelly Clarkson (@kellyclarkson)

Jej názory sa mohli zmeniť

„Nemyslím tým bitie a silné udretie, len také, aby si uvedomili, že je niečo zle. Moji rodičia ma občas zbili a v živote sa mi darilo dobre, preto to robím tiež. Ale ľudia sa na vás vždy pozerajú divne, keď to poviete, ja za tým nevidím nič zlé.“

Vedia si uvedomiť, že je niečo zle

Takéto vyjadrenia mala už v roku 2018 a portál dodáva, že sa jej názory mohli zmeniť. Povedala tiež, že nikdy svoje deti neudrie len tak z ničoho nič. „Vždy im poviem, ak s tým neprestaneš, tak dostaneš po zadku… a naozaj to pomáha, pretože si vedia uvedomiť, že robia niečo zlé.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kelly Clarkson (@kellyclarkson)

Kelly má svoje dve deti z bývalým manželom Brandonom Blackstockom, 8-ročnú dcéru River Rose a 6-ročného syna Remingtona Alexandra. Kelly tiež prehovorila o tom, že cíti „vinu matky“ kedy len plače a nevie, či výchovu zvládne. Povedala tiež, že deti jej vniesli do života strach, pretože vie, že ich nebude vždy vedieť ochrániť.