Syn Brada Pitta sa do neho poriadne obul. Venoval mu odkaz plný ostrých slov a nadávok

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Tieto slová by si nechcel prečítať žiadny rodič. Svet obleteli ostré slová, ktoré svetoznámemu hercovi Bradovi Pittovi adresoval jeho syn.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Daily Mail, Pax, 19-ročný syn Angeliny Jolie a Brada Pitta, ostré slová venoval svojmu otcovi v roku 2020. Hnusný odkaz mal v tomto roku zdieľať na svojom instagrame na Deň otcov. „Všetko najlepšie ku Dňu otcov, ty kretén svetovej triedy. Stále dokazuješ, že si hrozný a hodný opovrhnutia,“ napísal.

Hnusný odkaz

Dodal tiež, že nie je ohľaduplný voči svojim deťom, ktoré sa ho boja a trasú sa od strachu, keď sú v jeho blízkosti. „Nikdy v živote nepochopíš, čo si spôsobil mojej rodine, nie si toho schopný. Z môjho života a zo života mojich najbližších si robil neustále peklo. A to môžeš sebe a svetu hovoriť, čo len chceš… Šťastný Deň otcov, ty sk*rvená hrozná ľudská bytosť,“ napísal vraj v príspevku.

Foto: profimedia

Ako to medzi nimi je?

Paxa si Angelina Jolie adoptovala ešte v roku 2007 z vietnamského sirotinca, keď ho ako trojročného opustila jeho biologická mama, ktorá bola závislá od drog. Neskôr si ho adoptoval aj Brad Pitt. Hoci sú už Angelina a Brad rozvedení, stále majú konflikty kvôli starostlivosti o deti. Okrem toho o miláčikovi Hollywoodu kolujú aj škaredé historky, kedy sa mal na palube lietadla pod vplyvom alkoholu pohádať so svojím najstarším synom Maddoxom.

Účet, na ktorom Pax zverejnil daný odkaz, je vraj skutočne jeho a je súkromný, takže sledovať ho môžu len jeho priatelia.

Najnovšie články