Tento nádherný domček učupený uprostred lesa má len 100 m². Keď nahliadnete dnu, zistíte, že je to malý kúsok raja!

Monizz

Stojí uprostred nedotknutej prírody, vo vlhkom a voňavom lese, je malý, svetlý a mimoriadne útulný. Presne taký je Callaway Camp, ktorí postavili stavebníci z Gruzínska. Dnes stojí na ploche 100 m² a potichu ho chodia obdivovať všetci turisti, ktorí sa dostanú do jeho okolia.

houzz.com

Domček má tri spálne, niekoľko kúpeľní, obývaciu izbu, jedáleň, kuchyňu a dve terasy. Je rajom na zemi pre jeho majiteľov a predmetom závisti všetkých, čo prechádzajú okolo. Písali sme už o mnohých mini domčekoch, no tento je zo všetkých najčarovnejší a zároveň aj najviac podobný bežným domom. Ibaže v menšom vydaní.

houzz.com

Okrem toho je dom certifikovaný značkou šetrnou k životnému prostrediu, energeticky úsporný a absolútne nízko údržbový. Spĺňa jednoducho všetky atribúty, ktoré mini dom má mať.  Očarí vás už pri vstupe a pri prvom pohľade do extrémne útulnej obývačky, v ktorej by chcel prežiť večer pri čaji v deke naozaj každý!

houzz.com

Obývačka je prepojená s malou kuchynkou, vybavenou ručne vyrobeným nábytkom a štýlovými doplnkami. Všetko je zladené v jednom farebnom tóne.

houzz.com

Prvá spálňa sa pýši svetlými drevenými stenami, jednoduchým prírodným zariadením a akurátnou rozlohou. Navyše majitelia z nej majú prechod do súkromnej kúpeľne, takže nemusia chodiť okolo.

houzz.com
houzz.com

Kúpeľňa je síce maličká, no mimoriadne funkčná. Navyše je zariadený v prírodných svetlých tónoch, preto nepôsobí ani tmavo ani stiesnene.

houzz.com

Druhá spálňa je o niečo tmavšia, elegantnejšia a povedzme si otvorene aj romantickejšia. Majiteľka dbala na dobrý dojem a miestnosť zariadila v svojráznom a nápaditom duchu. Ťažké vzorované závesy boli riskom, ktorý sa vyplatil. Miestnosť vďaka nim vyzerá veľmi osobito.

houzz.com

Druhá spálňa je zariadená v podobnom a predsa inom štýle. Je modernejšia, menej vyzdobená a hodí sa skôr k milovníkom minimalizmu. Takisto je prepojená s malou súkromnou kúpeľňou.

houzz.com

Hlavná kúpeľňa je vybavená vaňou a aj napriek maličkému priestoru sa v nej pohodlne umyjú aj naozaj veľkí chlapi. Vaňa síce opticky vyzerá menších rozmerov, no v skutočnosti má viac ako 1,5 metra na dĺžku.

houzz.com

Terasa s krytým prístreškom je ideálnym miestom, kde sa dajú tráviť upršané teplé dni, kedy sa človeku priam žiada dýchať čerstvý lesný vzduch. Terasa sa dá zakryť celá a v zime v nej majitelia majú uskladnené vonkajšie kvety.

 

houzz.com

Čo na tento domček hovoríte vy? My by sme ho brali všetkými desiatimi! Budeme radi, ak sa s nami podelíte aj o vaše postrehy.

Pozri aj: Moja susedka celé dni vozila na záhradu betónové tvárnice a niečo vyrábala. Keď sme po pár dňoch videli výsledok, nevedeli sme sa vynadívať!

zdroj: babskeveci.sk (Monika), itinyhouses.com