Zbavte sa problémov z minulosti a zlej energie. Zistite, ktoré veci prinášajú do vašej domácnosti negatívnu a pozitívnu energiu

Mary

Už ste niekedy premýšľali nad tým, prečo vás vždy po príchode domov trápia pochmúrne myšlienky? Budete prekvapení, ale často za to môžu predmety, ktoré máte doma. Mať doma harmonickú atmosféru vám pomôže viac ako zdĺhavé návštevy psychológa. 

energia 1
takprosto.cc

Často od známych počujeme, že sú neustále chorí, že majú problém s rastlinami, ktoré im neustále schnú, alebo že sú ich domáce zvieratá neustále nervózne. Všetky tieto veci môžu byť zapríčinené zle akumulovanou energiou v dome.

Čo u nás doma drží negatívnu atmosféru?

Figúrky či sošky s motívom vtáctva prinášajú do vášho domu smolu. Pokúste sa ich čo najrýchlejšie zbaviť a podobným predmetom sa v budúcnosti vyvarovať.

energia 2
takprosto.cc

Sošky slonov so zdvihnutým chobotom prinášajú do domu šťastie a hojnosť. Naopak sošky, kde je chobot nízko sklonený, prinášajú do domu smolu, nešťatie a ťažké myšlienky.

energia 3
takprosto.cc

Dary, ktoré sa vám nepáčia môžu narobiť viac ťažkostí ako úžitku. Zanechávajú u vás negatívne myšlienky a spomienky na to, keď ste tento nechcený darček dostali.

energia 4
takprosto.cc

Tématika s rybami dokáže spôsobiť negativitu aj u ľudí so silnou povahou. Ak máte doma obraz či tapisériu s rybou, týchto predmetov sa zbavte.

energia 5
takprosto.cc

Rohy a parohy zvierat v nás dokážu utvrdiť pocit, že niečo nie je v poriadku. Podporujú tok pochmúrnych myšlienok a negatívnych pocitov.

energia 6
takprosto.cc

Popraskaný či rozštiepený riad v nás dokáže vyvolať zlé pocity, narúša našu pozitívnu energiu. Pokiaľ takýto riad máte doma, vyhoďte ho, alebo ho môžete využiť na výrobu rôznych  dekorácií, ktoré vám určite urobia radosť.

energia 7
takprosto.cc

V žiadnom prípade by ste si nemali nechávať obnosené topánky. Poškodenú obuv by ste mali okamžite vyhodiť. Môže vám priniesť smolu, ba dokonca môžete byť vystavený ohováraniu či posmeškom.

energia 8
takprosto.cc

Ktoré predmety nám do domu prinášajú pozitívnu energiu?

Predmety, ktoré sú zdobené ľudovými motívmi, nám prinášajú šťastie a harmóniu do domácnosti, nehovoriac o tom, že sú krásne. Slúžia zároveň aj ako symbol strážcov zdravia a pohody.

energia 9
takprosto.cc

Vyšívané ozdobné vankúšiky sú talizmanom rodinného šťastia a lásky.

energia 10
takprosto.cc

Fikus je krásna izbová rastlina, ktorá okolo seba hromadí pozitívnu energiu, pomáha pri sústredení a upokojení pri strese.

energia 11
takprosto.cc

Pšenica dokonale neutralizuje prúdy negatívnej energie vo vašom dome. Najlepšie pôsobí vtedy, ak ju máte vo váze s ušami, na mieste kde sa schádza celá rodina.

energia 12
takprosto.cc

Ak sa chcete zbaviť pochmúrnych myšlienok či negatívnej energie u vás doma, skontrolujte všetky izby. Pozrite sa, ktoré veci z vyššie uvedených sa u vás nachádzajú a zbavte sa ich. Pokiaľ si chcete v dome udržať harmóniu a pokoj, určite si dokúpte či už ozdobný riad alebo fikus. Je len na vás, čo si zvolíte, ale všetci dobre vieme, že vo vlastnom dome by sme sa mali cítiť, zo všetkých miest na svete, najlepšie.

zdroj: babskeveci.sk (Marianna), takprosto.cc

5
Komentovať