TEST: Vyberte si pierko, ktoré vás zaujme najviac a prečítajte si, čo o vás tento výber prezrádza

Lucia Mužlová

Zahľaďte sa na tento obrázok zobrazujúci 5 rôznych pierok a bez dlhšieho premýšľania odpovedzte, ktoré z nich vás na prvý pohľad zaujalo najviac. Následne si pod obrázkom prečítajte, čo tento výber prezrádza o vašej osobnosti.

Článok pokračuje pod videom ↓
themindsjournal.com

Pierko č. 1

Mier, pokoj a harmónia. Toto sú 3 slová, ktoré vás absolútne presne vystihujú. Ste veľmi vyrovnaným a pokojným človekom a obklopujete sa rovnakými ľuďmi. Ste ušľachtilou dušou, ktorá miluje pomáhať druhým a keď vás niekto požiada o pomocnú ruku, nikdy mu nepoviete “nie”. Nadviazať komunikáciu pre vás vôbec nie je náročné, no snažíte sa vyhľadávať takú spoločnosť, ktorá zdieľa vaše názory, hodnoty a váš vkus. Pre vašu dobrosrdečnosť vás niektorí môžu považovať za “slabocha”, no opak je pravdou.

Pierko č. 2

Ste človekom, ktorý sa veľmi rýchlo prispôsobí akejkoľvek zmene. Vašou nespornou výhodou je aj to, že nové veci sa dokážete naučiť nesmierne rýchlo. Ľuďom sa vždy snažíte odovzdať to najlepšie, čo vo vás je, no zároveň očakávate to isté aj od nich – preto niekedy pociťujete sklamanie. Ste veľmi šikovným a húževnatým človekom, ktorý síce rád trávi čas so svojimi priateľmi, no rovnako rád si vychutnáva aj pocit samoty. Radi sa totiž ponárate do svojich vlastných úvah a myšlienok.

Pierko č. 3

Ak by sme na vystihnutie vašej osobnosti mali použiť len jediné slovo, bola by ním “nezávislosť”. Práve ona vás totiž definuje najlepšie. Milujete dobrodružstvo, riziko a ste ochotný spraviť všetko pre dosiahnutie svojich cieľov a snov. Ak aj zlyháte a spadnete, oprášite sa a s vďakou pokračujete ďalej – viete totiž, že práve zlyhania sú tými najcennejšími lekciami, ktoré vás robia lepším, skúsenejším a múdrejším človekom. Ste prirodzeným vodcom, no mali by ste si dávať pozor na výber svojich priateľov, ktorí vás môžu len využívať.

Pierko č. 4

Toto pierko si zvyčajne vyberú len výnimočne silné osobnosti. Máte obrovskú fantáziu, no zároveň disponujete skvelými analytickými schopnosťami, ktoré vám pomáhajú vyriešiť akýkoľvek problém. Vďaka vašej silnej a impozantnej osobnosti ste prakticky neprehliadnuteľným človekom. Vždy máte poruke skvelé argumenty a oklamať vás ani zďaleka nie je ľahké. Možno by ste sa však mali menej zaoberať vecami, ktoré aj tak neovplyvníte a viac si užívať život.

Pierko č. 5

Telom i dušou ste umelcom. Vaša tvorivosť, fantázia a kreativita prakticky nemajú hraníc. Vaším najväčším problémom však je, že svojim schopnostiam nedôverujte, čím samého seba brzdíte v raste. Možno sa však bojíte len zlyhania a neuvedomujete si, že práve ono je skvelou cestou k úspechu. Máte výnimočný zmysel pre detail, ktorý veľakrát prechádza až do perfekcionizmu. Ľuďom zo seba dávate len to najlepšie, no ak niekto nerobí to isté, v takomto vzťahu ďalej nezotrvávate.

Pozri aj: TEST: Rok narodenia úzko súvisí s vašou karmou! Toto máte napísané vo svojom osude a mali by ste …

zdroj: babskeveci.sk, themindsjournal