To, čo urobil ženích na svadbe by predýchala len máloktorá nevesta: Ľudí jeho reakcia rozdelila na dva tábory

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Ľudí rozdelili na dva tábory zábery nevesty a ženícha na svojej svadbe. Na Youtube sa objavil 9-sekundový klip, kde sa ukázala veľmi populárna svadobná tradícia, avšak v trochu radikálnejšom duchu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Na portáli Tyla sa objavilo video, ktoré rozdelilo ľudí na dva tábory. Na videu je vidieť, ako si novomanželia dávajú svoju veľkú svadobnú tortu. Ženích schmatne kúsok a pritlačí ho neveste na tvár tak, že ju tlačí smerom k podlahe.

Mnohí si myslia, že je to vtip

Video rozdelilo ľudí na dva tábory, pričom niektorí si myslia, že je to veľmi ponižujúce, druhí si zase myslia, že je to vtipné. „Toto fakt nie je vtipné… nevesta bola veľmi ponížená.“ „Nechutné, fakt.“ „Aký blbec! Strávila toľko času a minula toľko peňazí na to, aby vyzerala krásne a muselo to skončiť s tým, že mala koláč vo vlasoch aj na make-upe. Nehovoriac o to, že ju strčil na podlahu.“

Iní si však mysleli, že to vyzerá ako žart a že sa aj nevesta veľmi dobre baví. Je pravdou, že toto patrí medzi určité svadobné tradície a ženích aj nevesta si často na tvár dajú svadobnú tortu. Avšak, minulý mesiac sa objavila správa, kedy sa neveste pustila krv z nosa, keď jej dal manžel tortu do tváre.

Video si môžete pozrieť TU.

Najnovšie články