Meghan odmietla princa Harryho pred tisíckou ľudí. Video za chvíľu obletelo celý svet

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Harry a Meghan boli v pondelok na zápase NBA v Los Angeles zachytení na „kiss cam“, teda bozkávaciu kameru.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Insider, Harry a Meghan sledovali zápas medzi Lakers Los Angeles a Grizzlies z Memphisu. Pár sa usmieval a smial, keď sa objavili na veľkej obrazovke priamo v aréne. Mnohí z davu jasali a povzbudzovali ich, aby sa pobozkali. Dokonca sa zdalo, že Harry sa k Meghan naklonil, aby ju pobozkal, no Meghan sa odvrátila a chytila ho za ruku.

Mnohých ľudí prekvapili

Toto od nich mnohí ľudia nečakali, keďže sa na rozdiel od Williama a Kate nevyhýbajú fyzickým prejavom náklonnosti. Už počas svojho pôsobenia v kráľovskej rodine sa pár na verejnosti často bozkával a držali sa za ruky. Odlišujú sa od iných párov v kráľovskej rodine, ktoré si na verejnosti držali odstup.

Prvé verejné vystúpenie po dlhšej dobe

Zápas je ich prvé verejné vystúpenie, odkedy bolo oznámené, že Harry sa 6. mája 2023 zúčastní korunovácie kráľa Karola bez svojej manželky Meghan a bez detí. Jeho príchod na korunováciu potvrdil vo vyhlásení aj Buckinghamský palác. O jeho účasti sa špekulovalo po vydaní jeho memoárov v januári, ktoré odhalili nové podrobnosti o svojom rozkole s niekoľkými členmi kráľovskej rodiny.

Keďže korunovácia sa koná v rovnaký deň ako štvrté narodeniny ich syna Archieho, Meghan sa rozhodla, že zostane doma. Predpokladá sa tiež, že Harry sa v Británii dlho nezdrží a súkromným lietadlom odletí hneď po formálnej časti naspäť do Kalifornie.

Najnovšie články