Vedela Diana, čo ju čaká? Objavili sa dokumenty, v ktorých tvrdí, že vie, že čoskoro zomrie

Kristína Hagarová

Foto: Flickr Joe Haupt/John Mathew Smith & www.celebrity-photos.com from Laurel Maryland, USA / CC BY-SA

Podľa najnovších informácií princezná Diana vedela, čo ju čaká a že čoskoro príde o život. Podľa dokumentov už dva roky pred tragickou smrťou hovorila, že sa ju niekto pokúsi zlikvidovať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál News, princezná Diana tragicky zomrela pred 25 rokmi. Uhynula pri autonehode v tuneli L’Alma, rovnaký osud postihol aj jej spoločníka a vodiča. Princezná Diana však o tom rozprávala už dva roky predtým, než sa to stalo. Informovať o tom má dokument “The Diana Investigations” dostupný na Discovery Plus.

Foto: TASR archív

Myslela si, že ju odstránia

V roku 1995 Diana povedala svojmu právnemu zástupcovi Victorovi Mishconovi, že sa od spoľahlivých zdrojov dozvedela o tom, že sa ju môžu pokúsiť odstrániť počas autonehody, kedy by mala zomrieť alebo sa vážne zraniť. Otvára sa tak opäť otázka, do akej miery bola Dianina smrť nehoda.

Foto: Russ2009 / CC BY-SA

Jej právnik si myslel, že je paranoidná

Jej právnik si však myslel, že je paranoidná a neprikladal dôležitosť jej poznámkam. Okrem toho sa v dokumente spomína, že nebolo málo ľudí, ktorí by chceli Dianu odstrániť. Už v roku 1996 bola Diana presvedčená, že čoskoro príde jej koniec. Vo veku 36 rokov zomrela, keď utrpela vážne zranenia pri autonehode. Množstvo z detailov nehody je však stále zahalených rúškom tajomstva.

Najnovšie články