Viete, čo sa stane, ak si na tento zázračný bod na pár minút priložíte ľadovú kocku? Výsledok vás skutočne prekvapí

Michal Blaško

Pinterest

Moderná medicína sa nás snaží vyliečiť iba pomocou liekov, ktoré produkujú veľké farmaceutické korporácie. Niekedy nám ich však ani netreba, no aj tak sa nimi dennodenne dopujeme. Východná medicína je však založená na úplne iných princípoch. Všetko si môžete vyliečiť aj sami doma, či už pomocou mysle alebo pomocou rôznych bodov a energetických centier, ktoré na tele máme. Dnes sa pozrieme, ako sa pomocou jednoduchej veci zbaviť neustálej bolesti hlavy.

Článok pokračuje pod videom ↓

Tento jednoduchý trik, ktorý vás bolesti zbaví, sa volá Feng Fu. Bude stačiť, ak si na zadnú stranu krku priložíte ľadový obklad. Je tam totižto uložený hnedý tuk okolo krvných ciev a strieda sa tam s bielym tukom v tukovom tkanive.

Prikladanie ľadového obkladu na tento bod spustí mnoho prospešných procesov vo vašom tele. Najlepšie je, ak to budete robiť ráno na prázdny žalúdok a večer tesne pred spaním.

Pinterest
Pinterest

Čo nastane?

Ľadový obklad má mnoho výhod. Celý tento proces omladzuje telo, zlepšuje kvalitu spánku, náladu, zmierňuje nachladnutie, bolesť zubov a hlavy, zmierňuje zápal pľúc a kardiovaskulárne ochorenia, pomáha s problémami štítnej žľazy, zmierňuje bolesti pri predmenštruačnom syndróme, zlepšuje duševné zdravie  a taktiež pomáha pri chudnutí.

K celému procesu vám bude postačovať iba jedna kocka ľadu. Na bod Fenk fu, ktorý je znázornený na obrázku, si v polohe na bruchu priložíte ľadovú kocku. Nechajte ju tam až dovtedy, kým sa celá neroztopí. Nemalo by to trvať viac, ako 10 minút. Túto techniku používajú aj športovci, aby načerpali energiu, utíšili bolesť svalov, koliev alebo aby zastavili krvácanie z nosa. Určite ste to už niekoľkokrát videli, takže výmysel to určite nebude.

Najnovšie články