Z ničoho nič mi začali vypadávať vlasy a nechty sa mi neustále lámali. Keď som zistila, prečo to tak je, pripravila som si tento domáci liek

Lucia Mužlová

Problémy, ako je vypadávanie vlasov a lámanie nechtov, sa ženy často snažia odstrániť vonkajšími prostriedkami ako sú krémy, špeciálne šampóny a masky, či séra a lieky z lekárne. Toto je viac-menej krátkodobé riešenie problémov. Treba sa však zamyslieť aj nad tým, či sa tieto problémy nedajú vyriešiť vnútornou cestou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nadobličková žľaza môže ovplyvňovať zdravie vašich vlasov, nechtov a dokonca aj kvalitu spánku. Nadobličky sa nachádzajú v hornej časti obličiek a jedná sa o tzv. endokrinné žľazy. Tieto žľazy sú zodpovedné za niektoré hormonálne procesy a zmeny.

liek
takprosto.cc

Dnes sme sa rozhodli, že pre vás pripravíme „predpis“, recept, ktorý vám normalizuje činnosť nadobličiek a pomôže vám tak zbaviť sa mnohých problémov. Množstvo jednotlivých surovín závisí od vašich chuťových preferencií, čo je myslím si, skvelé.

Liek na vypadávanie vlasov u žien

Budete potrebovať

med

sušené listy petržlenu

petržlenová vňať

vlašské orechy

hrozienka

mletý zázvor (môže byť aj v prášku)

Postup:

Do mixéru dáme sušené listy petržlenu a orechy. Rozmixujeme dohladka.

liek3
takprosto.cc

Ďalej pridáme hrozienka, mletý zázvor a pravý včelí med.

liek4
takprosto.cc

Všetky ingrediencie dobre premiešame a nalejeme do zaváraninového pohára. Skladujeme v chladničke.

liek5
takprosto.cc

Potrebné je dať si dve lyžice lieku ráno, 15 minút pred raňajkami na lačný žalúdok. Liek užívame dva alebo trikrát týždenne.

Činnosť vašich nadobličiek to automaticky rozprúdi a okamžite pocítite a uvidíte zmenu na svojom tele. Zlepší sa aj kvalita spánku a kvalita vašich vlasov a nechtov. Budú silnejšie, zdravšie a pevnejšie.

liek1
takprosto.cc

Dávajte si pozor na vnútorné signály, ktoré vám posiela vaše telo. Len vtedy sa ich úspešne zbavíte včas! Podeľte sa o tento recept aj so svojimi kamarátkami, o ktorých viete, že by ho mohli potrebovať.

Pozri tiež: Toto je jediná vec, ktorá zabíja plesne, baktérie a vírusy v rovnakom čase. Keď som ju objavila, okamžite som ju začala používať

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc

Najnovšie články