Vatu namočenú v alkohole si vkladala na pupok a nikto nechápal, prečo. Táto jednoduchá metóda vás zbaví mnohých zdravotných problémov

Mary

Samoliečba je najrýchlejšie riešenie zbavenia sa zdravotných problémov. Všetci ale dobre vieme, že málokedy má dlhodobý účinok. Nenavštevujeme lekára z rôznych dôvod, zo strachu, z lenivosti, z netrpezlivosti. Preto sa uchyľujeme k domácej liečbe a rôznym liečivám.

Článok pokračuje pod videom ↓
brucho 1
takprosto.cc

Našli sme pre vás jednu netradičnú metódu, ktorá na prvý pohľad síce nevyzerá lákavo, keď ale keď uvidíte výsledok, budete nanajvýš spokojní.

Tento jednoduchý trik vám pomôže s rôznymi typmi bolesti. Ak sa chcete veľkej bolesti či zápalov rýchlo zbaviť, prichystajte si vatu a alkohol, najlepšie 50%-ný. Z vaty si vytvorte malú guličku, aby sa vám zmestila do pupku, namočte ju do alkoholu a následne vložte do pupku.

Čo sa vlastne vtedy deje?

Veľa z nás už vie, že alkohol je skvelý pomocník pri menštruačných bolestiach, chrípke, kašli alebo veľkých bolestiach. Alkohol vás zbaví bolesti svalov, kŕčov ale aj zápalov, ktoré sa v našom tele nachádzajú.

Vieme, že na kašeľ zaberajú aj iné triky, napríklad teplé mlieko s medom. Táto vatová metóda vám ale pomôže ešte viac tým, že sa uvoľnia svaly a zničia zápaly.

brucho 2
takprosto.cc

Ak chcete docieliť lepší efekt, vrch pupka si obmotajte potravinárskou fóliou alebo gázou. Pri menštruačných bolestiach je vhodné ak na brucho pri pupku použijete malý tlak.

zdroj: babskeveci.sk (Marianna), takprosto.cc

Najnovšie články