Tento zázračný nápoj zlepší vašu imunitu, pamäť, zrak a dokonca aj sluch a pomôže vám aj so zbytočnými kilogramami

Monizz

S príchodom zimy mnohí uvažujeme nad tým, ako sa chrániť pred bacilmi, ktoré na nás číhajú doslova na každom rohu. Stačí, že nás niekto okýchne, a aj ten najzdravší človek môže ostať zakrytý pod perinou na niekoľko najbližších dní.

pixabay.com

A presne na takéto starosti je tu liek, ktorý ponúka sama príroda. Ak ste milovníci zázvoru a chrenu, určite si nenechajte ujsť recept na zázračný kotejl, ktorý je hotovým životabudičom. Bude to silné, štipľavé a poriadne ostré. Ale tie účinky sú na nezaplatenie.

Zázvorovo-chrenový koktejl

Výsledky hovoria za všetko. Zmes zázvoru a chrenu má hneď niekoľko účinkov: posilňuje cievy, pomáha pri liečbe aterosklerózy, zlepšuje pamäť. Pôsobí ako afrodiziakum, zlepšuje tráviace procesy, urýchľuje metabolizmus, podporuje chudnutie a zvyšuje imunitu. Niekoľkonásobne! Odporúča sa piť v malých množstvách.

pixabay.com

Budete potrebovať:

125g čerstvého chrenu

50g čerstvého zázvoru

3 citróny

3 PL medu

2 PL škorice

pixabay.com

Chren aj zázvor si očistite od kôry a oba produkty dajte do mixéra pomixovať na kašu. Citrón ošúpte, nakrájajte na malé kúsky a pridajte do mixéra ku koreňom. Nakoniec do zmesi pridajte med a škoricu. Všetko dobre vymiešajte a uchovajte v sklenej uzatvárateľnej nádobe. Skladujte v chladničke a používajte nasledovne: jednu čajovú lyžičku si v šálke zalejte horúcou vodou a pite ju dvakrát denne. Po troch týždňoch kúru ukončite a dajte si rovnaký čas na odpočinok. Potom ju môžete opäť zopakovať. Vyskúšate? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Len jedna šálka tohto nápoja denne vám pomôže prečistiť pečeň a zbaviť sa zažívacích ťažkostí

zdroj: babskeveci.sk (M)

0
Komentovať