Banány so škoricou: Vypite tento zázračný nápoj pred spaním a s vašim telom to spraví doslova zázraky

Lucia Mužlová

takprosto.cc

Tento nápoj nie je pre každého, pretože niekomu môže prekážať špecifická chuť. Aké sú však účinky? Jednoducho úžasné! Veľmi silný a najmä prírodný liek, ktorý okamžite naštartuje vaše telo a posilní vašu imunitu. Banán obsahuje veľa draslíku, horčíku a fosforu. Draslík je vhodný pre naše svaly, vrátane srdcového svalu a fosfor pomáha telu vyrovnať sa s trávením sacharidov.

Článok pokračuje pod videom ↓
banany4
ladysterritory.ru

Škorica môže pomôcť zabrániť Alzheimerovej chorobe, Parkinsonovej chorobe, roztrúsenej skleróze, rôznym nádorom a meningitíde. Dôležité ale je pridať škoricu celú, ktorú nastrúhate a vyhnúť sa škorici v práškovej forme.

banany1
takprosto.cc

Táto zázračná kôra vám môže pomôcť v boji proti neplodnosti, pretože vedie k vyrovnaniu počtu mužských a ženských hormónov v ženskom tele. Okrem toho výrazne znižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Účinok je jedinečný a výsledky budete vidieť už po necelých troch dňoch.

Budete potrebovať:

1 liter vody

2 banány

2 celé kúsky škorice

Postup:

Vodu dáme variť na sporák a do hrnca pridáme celú škoricu. Keď je voda teplá, vložíme do hrnca aj ošúpané banány a vodu necháme variť. Celé to povaríme asi 15 minút. Nápoj pijeme vychladený aspoň hodinu pred spaním.

banany2
takprosto.cc

Dobré zažívanie, dobrý spánok, lepšia pamäť, zvýšená hladina hemoglobínu. Toto všetko je len zlomok z pozitívnych účinkov tohto nápoja. Navyše dokonale upokojuje nervový systém, takže sa určite oplatí aspoň vyskúšať.

banany3
takprosto.cc

O tom, že banány na naše telo vplývajú pozitívne niet pochýb. Odporúčam vám pripraviť si tento nápoj ešte dnes, keď je prechodné obdobie medzi jeseňou a zimou a naše telo je oslabené náhlym chladom, ktorý nastal. Prajem vám, nech sa vám choroby oblúkom vyhýbajú.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc

horoskop

Najnovšie články