Žena 6 rokov bojovala s rakovinou, teraz porodila zázračné bábätko. Jej dcéra prišla na svet v čarovný deň

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Nádherné správy pre novú rodinu. Aberli a Hank privítali na svete svoje prvé dieťa, dievčatko Judah Grace Spear. Narodila sa po tom, čo Aberli šesť rokov bojovala s rakovinou. Aby toho nebolo málo, dieťatko prišlo na svet 22.2. o 2:22.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Good Morning America, v nemocnici po pôrode všetci jasali. Aberli si najprv myslela, že je to preto, že ju rodila tak dlho. Potom sa však opýtala manžela, kedy sa narodila a on jej povedal, že 22.2. o 2:22. Povedala, že vtipné na tom bolo tiež to, že boli na izbe číslo 2.

Báli sa, že nebudú mať deti

Nádherný príchod vysnívaného dievčatka je pre nich o to čarovnejší, pretože sa báli, že možno nikdy nebudú mať deti. Aberli diagnostikovali rakovinu, keď mala 27 rokov, v roku 2014. „Boli sme spolu tri mesiace, keď mi ju diagnostikovali. Povedali nám, že keby sme spolu chceli mať deti, bolo by to takmer nemožné. Chceli sme si dať zamraziť vajíčka, ale bolo to veľmi drahé,“povedala. V roku 2020, šesť rokov po diagnostikovaní jej zistili, že ju porazila.

Zázračný čas

Aberli povedala, že jej dátum a čas narodenia je pre ňu zvláštny aj preto, že ona sama miluje čísla. „Je to naozaj zázračné dieťa… Chcem, aby vedela, že na konci tunela je vždy svetlo, vždy je tu nádej. Boh vždy obnovuje, upravuje a plní najhlbšie túžby vášho srdca, bez ohľadu na to, aké sú. Očividne má aj zmysel pre humor,“dodala.