Žena ukázala svoje telo po pôrode a mnohí ľudia neverili vlastným očiam. Schudla 40 kíl a vyzerá výborne

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (natashapehrson)

Mnohé ženy majú po pôrode problém schudnúť. Niekedy sa na nich kilá držia poriadne dlho, no občas stačí len odhodlanie a všetko sa dá.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Daily Star, Natasha Pehrson ukázala všetkým, ako to vyzerá, keď chcete schudnúť a urobíte preto čokoľvek. Natasha je influencerka a pracuje na svojom tele po pôrode od roku 2020. Už má viac ako milión sledujúcich na TikTok-u a zdá sa, že jej budú ešte pribúdať.

Milióny zhliadnutí

Podarilo sa jej schudnúť 40 kilogramov a vyzerá úžasne. V jednom z videí, kde ukázala svoju plnšiu postavu, si obliekla legíny do telocvične a sivú športovú podprsenku. Neskôr zdieľala svoju celú premenu a získala milióny zhliadnutí.

Podarilo sa jej neuveriteľne schudnúť

Tým, že ukázala svoju premenu, spôsobila na sociálnej sieti doslova ošiaľ a v komentároch ju ľudia poriadne vychválili. Spísala dokonca aj hneď niekoľko trikov, vďaka ktorej sa jej podarilo schudnúť. Dôležité je podľa nech vypiť 3 až 4 litre vody. Cvičila 45 minút každý deň a spravila tiež minimálne 10-tisíc krokov.

Držala sa plánu

Držala sa zostaveného plánu a ľuďom tiež radila, aby sa nevzdávali a zotrvali vo svojich zásadách. Nikomu sa predsa nepodarí schudnúť za týždeň, takže je dôležité vydržať a vytrvať. Čo hovoríte na jej premenu vy?

Najnovšie články