Ženský horoskop pre všetky znamenia: Toto sú TOP vlastnosti, ktoré sú na vás najlepšie! Ryby sú emocionálne a Váhy…

Monizz

I keď nad horoskopmi často krútime hlavou, zo zvedavosti ich vždy otvoríme a neraz ostaneme prekvapené, koľko pravdy sa v nich nachádza. Ženský horoskop je venovaný výlučne ženám. Patríte k tým, ktoré sa chcú o sebe dozvedieť viac?

pexels.com

Žena – Baran

Tak vy ste naozajstná amazonka. Dominantnosť a sebavedomie s akými vystupujete nechávajú mužov nemo stáť a hľadieť na vás s otvorenými ústami a očami. Ste schopná dávať presne toľko lásky, koľko dokážete, a svoje polovičky tak aj ovládať. Muži, ktorí natrafia na ženu-barana, to nemajú ľahké. Len o máloktorom sa dá povedať, že by nebol pod papučou. Hovoríte totiž skôr než myslíte, robíte unáhlené rozhodnutia a za svoje názory sa rozhodne nehanbíte. Ste ako neriadená strela.

pexels.com

Žena – Býk

Milujúca a vášnivá, plná empatie a tolerancie, zmyslu pre rodinu a pohodlný život. Muž, ktorý vás dostane, vyfasuje vernú a dobrú manželku, ktorá sa ale nebojí mať veci pod kontrolou a nebojí sa ani povedať svoj názor nahlas. Rozhodne nie ste žiadna domáca puťka, ale silná a emancipovaná partnerka a matka, ktorá má vo svojich veciach rada poriadok. Rada veci komentujete a vašim blízkym to niekedy prekáža. Pouvažujte nad tým, že mlčať je občas zlato.

pexels.com

Žena – Blíženci

Vy naozaj nikdy nevyrastiete zo svojich snov, rojčenia a fantastických predstáv. Nech by bolo akokoľvek zle, vo vašej hlave a v srdci bude stále dostatok miesta na to, aby ste povolili uzdu fantázii. Ste ako motýľ. Lietate z kvetu na kvet a niekedy je s vami trochu ťažko. Často meníte názory aj postoje, no nie ste dvojtvárna. Jednoducho sa vám raz páči to, inokedy ono. Váš partner si s vami užije kopu dobrodružstiev a smiechu. Ste starostlivé a milujúce.

pexels.com

Žena – Rak

O ženách v znamení raka sa hovorí ako o skutočných matkách a je to naozaj pravda. Milujú sa starať o všetkých okolo, no niekedy zabúdajú na to, že aj iní túžia po štipke súkromia. Keď sa nemáte o koho starať, ste nešťastné a život stráca zmysel, upadáte do melanchólie a trápia vás pocity nepotrebnosti. Neberte sa tak vážne a čas, ktorý nemôžete venovať iným, venujte jednoducho sebe. Ste predsa bojovníčka a vaše okolie by vás za nič na svete nemenilo. Iba niekedy trochu pribrzdite.

pexels.com

Žena – Lev

Silná levica, ktorej ľudia dôverujú, je pre mužov často akýmsi mementom. Mementom, že s takouto osobou sa neradno zahrávať. Máte radi všetko pod kontrolou, rada riešite problémy za druhých a ešte radšej ste za to patrične pochválená. Na veľkú slávu si nepotrpíte, no poteší vás, keď sa k vám dostane. Ako partnerka ste veľmi spoľahlivá a starostlivá, i keď trochu egocentrická. Mali by ste viac upriamiť pozornosť na vaše okolie a nielen na seba.

pexels.com

Žena – Panna

Panny majú jeden veľký zlozvyk, ktorý z nich robí trochu otravných ľudí. Rady všetkých a všetko komentujú a komandujú, vyjadrujú svoje názory a nie sú ochotné akceptovať iné. I napriek tomu, že máte dobré srdce a naozaj nie ste zlomyseľné, ľudia vás môžu vnímať negatívne. Pôsobíte arogantne a ostentatívne. Skúste sa v živote viac usmievať a byť tolerantnejšie. Uvedomte si, že životy druhých aj tak nezmeníte a presviedčať ich o veciach nestojí za to, aby ste o nich prišli, alebo aby vám niekto svojimi vyjadreniami o vás ublížil.

pexels.com

Žena – Váhy

Váhy sú trochu váhavé. V princípe však ide o milé a dobré bytosti, ktoré majú radi menšiu spoločnosť, sú rodinne založené a nie sú veľké generálky. Ich jediným nedostatkom je váhavosť, nerozhodnosť a často sa meniace názory a postoje priamo úmerné konkrétnej situácii. Čím sú však váhy staršie, tým sú vyrovnanejšie, ustálenejšie a na život absolútne ideálne a dokonalé partnerky. Sú veľmi citlivé a neznášajú konflikty.

pexels.com

Žena – Škorpión

Beda tomu, kto vás oklame! Napriek tomu, že škorpión je považovaný za silné a nekompromisné zviera, ženy v tomto znamení sú spravidla jemné a citlivé bytosti. Majú však na svet svoj názor a sú tvrdohlavé. Postoje nemenia, a ak ich zmenia, musí ich k tomu primäť veľmi dobrý argument! Sú dobré matky, i keď niekedy trochu netrpezlivé. Skúste sa niekedy viac pýtať na názory druhých, nebuďte uzavreté a buďte tolerantnejšie. Uvidíte, že životom sa vám bude zrazu kráčať oveľa ľahšie.

pexels.com

Žena – Strelec

Ženy narodené v tomto znamení bývajú atraktívne a veľmi ženské. Je v nich kus živočíšnosti, ktorá mužov doslova rajcuje a radi sa s nimi púšťajú do všakovakých dobrodružstiev. Strelci sú aktívne a nebojácne znamenie, čo platí rovnako pre mužov, ako pre ženy. Sú tak trochu divožienky, ktoré túžia spoznať svet, ľudí, kultúry, zážitky, a aj adrenalín. Majú radi peniaze, no nesporia ich do pančuchy, ale utratia ich na seba. Na rodinu sa zvyknú naviazať neskôr, vo vyššom veku. Najprv musia veľa zažiť a veľa si užiť. Potom príde čas usadiť sa.

pexels.com

Žena – Kozorožec

Tieto ženy sú veľmi nápadité, kreatívne, milujúce a sú to tie najlepšie matky. Inklinujú ku krásnym veciam, majú radi umenie, ale aj vedu, pretože paradoxne veľmi racionálne uvažujú. Sú rozvážne a veľmi zodpovedné. Neutratia ani cent navyše, no nie sú ani lakomé. Jednoducho presne vedia, koľko je prípustné minúť. Tešia sa z každodenných maličkostí a dokážu pomáhať na všetky strany. Sú veľmi empatické, no zároveň vedia držať kamennú tvár, ak to situácia vyžaduje. Ženám v znamení kozorožca môže konkurovať len máloktoré znamenie.

pexels.com

Žena – Vodnár

Je trochu ťažké s vami žiť, pretože ste dosť náladové. Napriek tomu máte mnoho iných partnerských predností, pre ktoré vás vaša silnejšia polovička nikdy neopustí. Milujete rodinu, snažíte sa vyhovieť všetkému, čo si vaši blízki zaželajú. Ste empatická a schopná, no vaše pozitívne vlastnosti trochu dorovnáva trucovitosť a tvrdohlavosť. Urážajte sa menej a niektoré veci skúste hádzať za hlavu. Ľudia vo vašom okolí vás zbožňujú aj náladovú, len im nerobte prieky.

pexels.com

Žena – Ryby

Ste celkom nepredvídateľné bytosti, priam éterické, magické. V jednej minúte sa dokážete smiať, v ďalšej sa z vás stanú hotové fúrie. Naučte sa krotiť svoje emócie a brať veci na ľahšiu váhu. Keď je cesta za vysnívaným cieľom ťažká, nevzdávate sa, tak sa nevzdajte ani teraz. Predýchajte emócie a nechajte vydýchnuť aj vaše okolie, ktoré pri vás neraz trochu tŕpne.

zdroj: babskeveci.sk (M), bidista.com