Život Andreja Bičana sa obrátil o 180 stupňov. V jeho živote nastal zvrat, ktorý dlho tajil

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Hoci je na obrazovkách vždy vysmiaty, v súkromí je život obľúbeného moderátora o čosi komplikovanejší, než by ste si mysleli. Teraz v ňom nastal zvrat, ktorý dlho tajil. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Topky, život Andreja Bičana v roku 2018 zmenil rozvod s vtedajšou manželkou Editou. Moderátor chcel byť stále plnohodnotnou súčasťou života svojich dcér, a tak bojoval o striedavú starostlivosť, čo sa mu aj podarilo. Dnes má okrem Niny a Anny aj syna Michala, ktorého má s partnerkou Michaelou. V ich rodine však došlo k nečakanému zvratu, keďže dcéry ušli od mamy, aby mohli bývať s ním.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Andrej Bičan (@andrejbican)

Dievčatá sa rozhodli samy

Ako Bičan prezradil pre Topky, od januára sú obe dcéry výhradne u neho doma. „Plne žijú so mnou. Anička je už dva roky so mnou. Nina, tá je od januára,“ prezradil Bičan. Všetci súrodenci sú tak konečne pokope. „Myslím, že je to v prospech všetkých zúčastnených strán a všetci si to tak nejak pochvaľujú a zžili sa s tým,“ dodal s úsmevom.

Rozhodnutie presťahovať sa k otcovi pritom spravili dievčatá samy. „Čakali sme, že rozhodne štát a pomôžu súdy, ale súdy nepomohli vôbec. Rozhodnutie urobili dievčatá samy,“ vysvetlil moderátor a dodal, že dva roky márne čakali na pojednávanie. Zariadili sa tak sami a vyzerá to tak, že sú viac než spokojní. „U nás je to vždy o humore, vtipe, zábave a som nesmierne rád, že prinášajú každodenný humor do môjho života,“ priznal moderátor.

Z Bičanových slov je navyše zrejmé, že si jeho partnerka Michaela s jeho dcérami rozumie a je im oporou počas pubertálnych problémov, s ktorými sa mladé dievčatá obrátia skôr na mamu, ako na otca. Ani moderátor však nezaháľa a dcéry vozí na krúžky a podporuje ich v ich záľubách a záujmoch.

Jedna osoba sa však do jeho života nevrátila a pravdepodobne to tak aj ostane. „My s exmanželkou nekomunikujeme vôbec, nedá sa to,“ priznal Bičan a dodal, že netuší, ako reagovala na odchod dcér. Jeho ex je však stále súčasťou ich životov, hoci sa s dcérami nevída často. Vysvetlil: „Raz za tri mesiace sa stretnú. Verím tomu, že to bude častejšie.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Andrej Bičan (@andrejbican)

Najnovšie články