Zo starej podprsenky som vybrala vankúšiky a takto skvele som ich ešte využila! Keď uvidíte toto, už nikdy starú podprsenku nevyhodíte

Lucia Mužlová

Staré podprsenky, ktoré nám doslúžili, väčšinou vyhadzujeme do koša. Tak ako všetko, aj stará podprsenka nám ešte môže poslúžiť, ak vieme, ako na to. Ak radi niečo vytvárate, tieto nápady sa vám do budúcna môžu hodiť.

pixabay.com

Šaty s hlbokým výstrihom

takprosto.cc

Neviem, ako je to u vás, ale v mojom šatníku sa určite nájdu aspoň jedny šaty, ku ktorým nikdy neviem, akú podprsenku mám zvoliť. Buď majú strašne hlboký výstrih a podprsenka mi z nich vykúka, poprípade majú odhalený chrbát a vidieť teda zapínanie vzadu. Ak máte rovnaký problém a máte starú podprsenku, všite si ju priamo do šiat. Ak máte lepidlo na textil, použite aj to, podprsenka skvelo drží.

Doplnok na letné horúce dni

Na výrobu tohto budete potrebovať len nožnice, gombíky, špendlíky, ihlu a niť. Upravte starú podprsenku a získajte niečo úplne nové a užitočné.

Zo starého nové

takprosto.cc

Starú podprsenku, ktorá je napríklad už zašednutá, môžete razom premeniť na nový štýlový kúsok. Stačí, keď sa trošku pohráte s čipkou alebo inou látkou. Aj takýto krásny môže byť výsledok. Navyše, táto podprsenka vyzerá dokonale zvodne, čo myslíte?

Aby topánky netlačili

takprosto.cc

Toto rieši asi každá žena, ktorá si častejšie alebo aj príležitostne obuje na nohy lodičky. To, ako nás niektoré dokážu otlačiť, je niekedy až neskutočné. Ak máte starú podprsenku, ktorá má v sebe vankúšiky, máte vyhraté. Stačí ich vybrať a prilepiť do lodičiek ako vankúšiky. Slúži to naozaj dokonale. Pohodlie je v tomto prípade na prvom mieste!

Moderný náhrdelník

takprosto.cc

Ramienka od podprsenky môžete využiť napríklad ako choker, moderný náhrdelník, ktorý je vyššie na krku. Ozdobte ho ružičkou alebo príveskom a budete bodovať!

Stačí sa pozrieť na tieto nápady a podprsenku už nikdy nevyhodíte. A navyše, ak sa jedná o váš najobľúbenejší kúsok, pobudne s vami ešte o niečo dlhšie.

Pozri aj: Pozrite si prvé šteklivé scény z pokračovania filmu 50 odtieňov slobody. Nechýba erotika, svadba a ani napätie!

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc