Zobrala len sponky a kulmu na vlasy. Za pár minút vytvorila jednoduchý účes, ktorý sa hodí každej žene

Kristína Hagarová

Reprofoto: youtube (MIlabu)

Nielen počas obdobia plesov by si ženy mali dať záležať na tom, aký majú účes. Netvrdíme, že by ste sa mali nechať každý deň učesať, aby ste vyzerali reprezentatívne, v každom prípade však musíte uznať, že vedieť sa starať o vlasy je asi to najlepšie, čo môžete spraviť. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Už niekoľkokrát sme vás informovali o známej Youtuberke Milabu, ktorej to s vlasmi naozaj veľmi dobre ide. Len málokto si vie vlasy upraviť tak dobre, ako práve táto dievčina. Jej štýl a jednoduché vysvetľovanie na krátkych videách si zamilujete a môžete si byť istá, že to budete chcieť hneď vyskúšať. Najnovšie vám ukáže, ako z denného účesu rýchlo vykúzliť niečo elegantné na večer. Ideálne na večernú schôdzku, ale aj na večierok či spoločenskú udalosť, na ktorú sa chystáte hneď po práci.

Video zverejnila Milabu na svojom účte na Youtube, kde podrobne ukazuje celý postup k tomu, ako dosiahla nádherný účes, ktorý by sa hodil aj na ples. Vlasy si najprv rozdelila na niekoľko častí a po prameňoch ich natočila žehličkou. Pramene pri tom neboli ani príliš hrubé ani príliš tenké. Na prsty si naniesla malé množstvo gélu a prstami si vlasy jemne prečesala, aby pôsobili trochu ležérnejšie. Na bok hlavy si potom pripla tri sponky, čím ukázala milý a jednoduchý účes na deň.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Milabu | Milana (@milabu.co),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Milabu | Milana (@milabu.co),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Milabu | Milana (@milabu.co),

Keď chcela z takéhoto účesu dosiahnuť niečo elegantné na večer, vlasy si prichytila do gumičky a povyťahovala niekoľko prameňov okolo tváre, aby účes pôsobil ležérnejšie. Základ je v takomto prípade priesvitná gumička. Opäť si na prsty naniesla malé množstvo gélu, ktorým si vlasy trochu uhladila. Cop si potom obkrútila okolo gumičky a prichytila ho pinetkami, aby jej na hlave vznikol drdol. Pokiaľ máte veľmi veľa vlasov, určite voľte pevné pinetky a zmierte sa s tým, že ich budete potrebovať naozaj veľmi veľa. Vlasy, ktoré jej vzadu odstávali, si prichytila sponkami, ktoré mala vo vlasoch počas dňa, čím zároveň urobila účes zaujímavejší.