Túto ženu zmenilo na nepoznanie 5 svetoznámych značiek. Od ktorej značky bola zmena najkrajšia?

Lucia Mužlová

Keďže vás článok s porovnaním drahého a lacného make-upu zaujal, myslím, že ani tento nebude výnimkou. Je všeobecne známe, že dobrý make-up môže s vašou tvárou urobiť doslova zázraky. Skryjete nedokonalosti, svoje atraktívne časti tváre zdôrazníte, no aj tu platí, že menej je niekedy viac. Vizážisti, ktorí zastupujú známe značky, sa poriadne „vyšantili“ na tejto modelke. Pozrite sa ako to dopadlo.

Článok pokračuje pod videom ↓

Modelka bez make-upu

makeup
brightside.me

Táto žena v bežnom živote nepoužíva veľa make-upu. Je prirodzene krásna, a aj nenamaľovaná vyzerá veľmi pekne, to musíte uznať. Avšak, ako väčšina žien, aj ona chce vyzerať skvele na nejakú príležitosť. Profesionáli sa teda pustili do práce a vytvorili krásne večerné líčenia. Pozrite sa, aký „look“ jej podľa vyzážistov pristane najviac. Vopred vás upozorním, že podľa môjho názoru sa vôbec nejedná o samotné značky. Ide skôr o to, ako pracovali vizážisti, a čo sa podľa nich najviac tejto modelke hodí.

Giorgio Armani

makeup1
brightside.me

Čas prípravy: 1 hodina

Čo sa nám páči:  Oči sú zdôraznené neobvykle jasným spôsobom, a to vďaka farebnej linke. Krásne zelené oči vyniknú a dokonca vyzerajú väčšie. Tón pleti je odľahčený a prirodzený, takmer transparentný. Perfektné líčenie na párty, kde zaujmete najmä pohľadom.

makeup2
brightside.me

Čo sa nám nepáči: Pery by mohli byť trochu svetlejšie, no nie sú zase príliš tmavé, takže si myslím, že sa jedná o takmer dokonalý make-up.

Estée Lauder

makeup3
brightside.me

Čas prípravy: 1 a pol hodiny

Čo sa nám páči: Pred samotným make-upom bola tvár vyčistená a aplikovala sa podkladová báza.

makeup4
brightside.me

Čo sa nám nepáči: Toto líčenie modelke pridalo pár rokov. Pery sú príliš výrazné a pútajú na seba všetku pozornosť. Líčenie očí nie je prispôsobené tvaru oka, tým pádom to vyzerá, ako keby boli vonkajšie kútiky oka padnuté. Umelé mihalnice celý efekt ešte podporujú. Celkovo sa mi takéto výrazné líčenie k tejto modelke nehodí a veľmi jej nepristane.

MAC

makeup5
brightside.me

Čas prípravy: 1 hodina

Čo sa nám páči: Modelka vyzerá ako skutočná diva. Pomocou rúžu profesionálny make-up artista vytvaroval ten správny tvar a dokonca je aj farba lichotivá. Prirodzené hnedé očné tiene sú skvelou voľbou. Make-up je nanesený v silnej vrstve, zakryl všetky pehy a nedokonalosti, no na pleti vyzerá takmer neviditeľne. Toto je náš najobľúbenejší „look“.

makeup6
brightside.me

Čo sa nám nepáči: K tomuto líčeniu nemáme čo dodať.

Givenchy

makeup7
brightside.me

Čas prípravy: 1 hodina

Čo sa nám páči: Už aj bez make-upu sme mali možnosť vidieť krásny tvar obočia, no teraz bol ešte trochu zvýraznený. Make- up je veľmi ľahký a to isté platí aj o líčení očí.

makeup10
brightside.me

Čo sa nám nepáči: Takéto líčenie by som nenazývala večerným líčením. Zvýraznené sú jedine pery. Dať si hodinu prácu s make-upom, ktorý vlastne nie je vidieť, to mi príde trochu zbytočné. Pleť sa trochu leskne, čo by sa dalo vyriešiť transparentným púdrom. Takéto líčenie sa skôr hodí na každodenné nosenie.

NYX

makeup9
brightside.me

Čas prípravy: 50 minút

Čo sa nám páči: Oči sú krásne prejasnené a obočie je zvýraznené v spodnej časti bielym lesklým tieňom. Farba rúžu je skvelá, ani tmavá, ani svetlá, taký ideálny teplý tón. Je vidieť, že nos bol vykontúrovaný aby dostal trochu krajší tvar.

makeup11
brightsid.me

Čo sa nám nepáči: Make-up trochu zvýraznil vrásky okolo nosa a na brade. Keď bol konturovaný nos, možno by stálo za to trochu zvýrazniť aj lícne kosti. Krk je oproti tvári trochu bledší, a preto by som make-up naniesla aj do týchto oblastí. Na to mnoho dám zabúda.

Záver

Ako som už spomenula vyššie, táto žena je nádherná aj bez make-upu a veľmi jej to pristane bez akéhokoľvek vylepšovania. Ak sa predsa len chystáte na nejakú udalosť, či už oslavu alebo svadbu, skúste experimentovať. Ak máte trochu času, vyskúšajte si viac líčení, viac odtieňov rúžov a očných tieňov, aby ste vedeli, čo vám najviac pristane. Nebojte sa v dorgériách alebo parfumériách testovať produkty. Na to sú tam testery a občas aj milé pracovníčky, ktoré vám radi pomôžu. Najdôležitejšie však je, aby ste milovali samé seba. Vtedy sa budete cítiť úžasne v akomkoľvek líčení.

Aký máte názor vy? Ktoré večerné líčenie sa vám páči najviac? Podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), brightside.me

Najnovšie články