Zvrat v živote hviezdneho páru: Angelina Jolie zastavila svoj prebiehajúci rozvod, a to hneď potom, čo Brad Pitt urobil túto zmenu!

Monizz

Rozvodové konanie slávneho hereckého páru Angeliny Jolie a Brada Pitta je zastavené. Postarala sa o to sama herečka. Brad na to reagoval po svojom. To, čo urobil, dojalo celý svet.

Článok pokračuje pod videom ↓

https://www.instagram.com/p/BXjHhVKhdwE/?taken-by=brangelinaofficial

Pár sa zosobášil v roku 2004 a nikto a nič by im dlho neprorokoval rozchod. Až donedávna. Minulý rok v septembri ohlásili rozvod a ten pohol médiami po celom svete. O ničom inom sa nepísalo, nehovorilo a mnohým ľuďom táto téma začala poriadne liezť na nervy. Dnes je však späť, no s nečakaným zvratom. Pripomeniem, že manželia majú spolu 6 detí.

Metla ľudstva

Ako jeden z dôvodov rozchodu uviedla herečka manželovu závislosť na alkohole. Brad podľa nej nadmerne pil, čo nevplývalo dobre na deti, ani rodinu samotnú. V manželstve sa stupňovali hádky a nezrovnalosti, ktoré Brad doviedol až do pomerne nezdarného konca.

https://www.instagram.com/p/BXdpl_7hCI0/?taken-by=brangelinaofficial

Dnes je však všetko inak. Brad údajne prestal piť, čo viedlo Angelinu k rozhodnutiu pozastaviť rozvodové konanie. Prečo? Vraj kvôli rodine. Obaja rodičia si totiž želali, aby ich deti vyrastali v kompletnej rodine a nezažívali traumy, ktoré by sa v budúcnosti mohli rodičom vrátiť v podobe nevraživosti zo strany ich potomkov. Aj napriek tomu, že niekoľko z detí majú herci adoptovaných, milujú ich rovnako ako vlastné a nerobia medzi nimi rozdiely.

https://www.instagram.com/p/BJb8G_IBWvW/?taken-by=brangelinaofficial

Brad vyhlásil, že Angelina chcela, aby prestal piť a jemu neleží na srdci nič viac, než šťastie jeho detí a manželky. Preto s alkoholom skončil. Priznal, že pitie spôsobilo mnoho rodinných problémov, a že s ním hodlá prestať. Nikoho zo známych by neprekvapilo, keby si manželia svoje veci usporiadali a začali odznova.

https://www.instagram.com/p/BXNfR5JhBBD/?taken-by=brangelinaofficial

„Chcem byť triezvy, aby som ju získal spať. To je všetko, čo kedy odo mňa chcela.“, vyhlásil zronený Pitt. Počas poslednej verejnej párty sa Pitt naozaj drinkov ani alkoholu ani nedotkol, a že je to pravda, potvrdia mnohé britské aj americké médiá. Tie ho totiž sledujú ostražitejšie než kedykoľvek predtým. Ako to s párom nakoniec dopadne, je zatiaľ vo hviezdach. Už teraz to však zo strany herca vyzerá na veľmi veľké a láskyplné gesto. Čo myslíte, vyjde im to?

Pozri aj: Čínska predpoveď: Rok vášho narodenia úzko súvisí s vašou osobnosťou a karmou. Presnosť tejto predpovede vás naozaj prekvapí!

zdroj: babskeveci.sk (M), unilad.co.uk