Desivá fotografia nechtov mladej ženy vás prinúti popremýšľať, či si ešte niekedy dáte urobiť akrylovú manikúru!

KatkaR

Ak ste už ako dieťa mali vo zvyku obhrýzať si nechty, keď ste boli v strese alebo ste sa príliš nudili, určite viete, že myšlienka nasadenia umelých nechtov na seba nedala dlho čakať. Rovnako to bolo pravdepodobne aj v prípade, že ste vždy túžili po krásnej manikúre ako z magazínu, no príroda vám dlhé a krásne tvarované nechty jednoducho nenadelila. V tomto článku vás však presvedčíme o tom, že ani nádherné akrylové nechty nemusia byť vždy výhrou

Potvrdí vám to aj známa blogerka Amelia Perrin, ktorá sa na svojom instagramovom účte vždy rada pochválila najnovšou úpravou a farbou svojich akrylových nechtov. Teda, až donedávna.

View this post on Instagram

new nails who dis

A post shared by @ ameliaperrin on

Mladá dievčina totiž bolestivé a neestetické zranenia, ktoré jej spôsobila jej závislosť na krásnych umelých nechtoch, skúsila na vlastnej koži. Na Twitteri uverejnila fotografiu svojich skutočných nechtov, ktoré po odstránení tých akrylových vyzerajú naozaj desivo.

twitter.com

V komentároch k svojmu príspevku sa dokonca podelila o to, že počas sprchovania v horúcej vode sa takmer rozplakala, pretože sa kvôli bolesti nedokázala dotknúť svojich nechtových lôžok a ani si poriadne opláchnuť vlasy od šampónu.

twitter.com

Amelia nosila akrylové nechty približne 6 rokov, a to bez jedinej prestávky. Síce navštevovala profesionálny salón, v ktorom jej staré nechty vždy odstránili pred tým, než jej dali nové, no v jeden deň jednoducho nemala na návštevu salónu čas a rozhodla sa strhnúť si ich sama. To vraj neodporúča robiť nikomu! Práve nesprávne odstraňovanie akrylových nechtov totiž môže viesť ku skutočnej katastrofe.

Dávate v oblasti manikúry prednosť prirodzenosti alebo nechávate prácu na profesionálov, ktorí vám zaručia, že vaše nechty bude obdivovať celé vaše okolie? Zmenili ste názor na akrylové nechty po prečítaní tohto článku? Dajte nám vedieť.

Pozri aj: Táto fotografia je len pre silné žalúdky! Toto je dôvod, prečo by ste si mali dvakrát rozmyslieť, či si dáte umelé nechty

Katuš, womenshealthmag.com

1
Komentovať